Skocz do zawartości

Sieć Wi-Fi Problem


maraso6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem kupiłem MI 8 LITE i mam problem z siecią Wi-Fi co chwila mi przerywa sygnał sieć przez chwile jest bardzo dobry sygnał sieci a za chwile bardzo słaby i co chwila się rozłącza to WI-FI nie wiem czemu i też mnie to dziwi ponieważ mój brat ma Xiami redmi note 5 i ma tą samą sieć idealnie chodzi ani razu mu nie przerywa i sprawdziliśmy i mamy takie same ustawienia wi-fi. Nawet kiedy jestem w tym samym pokoju gdzie jest router to się rozłącza z siecią. Mieszkam w mieście wcześniej miałem inny telefon i też żadnych problemów nie miałem z tym wi-fi tylko właśnie z tym Xiaomi i nie mam już pomysłów przeglądałem to forum i inne strony kombinowałem i nie wiem może macie jakieś pomysły proszę o pomoc.

Edytowane przez maraso6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem pasmo w routerze na 2,4 ghz albo 5 ghz i na obu tak samo przerywa ten internet. Teraz mam ustawione pasmo na 2,4 ghz i nadal to samo. Popytam jeszcze jak w routerze zmienić to masmo na osobne bo na stronie routera nie mogę tego znaleźć a jak w komórce wyskakuję mi 2.4g/5g to chyba mam to dwupasmowe łącze tak?

Edytowane przez maraso6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanie bo w tej chwili mam wersje global to jakbym wgrał rom Xiaomi Polska to czy jest szansa na poprawę łączności Wi-fi? bo już zacząłem odblokować ten telefon tylko muszę poczekać 168 godzin ale nie wiem czy to ma sens dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nazwy sieni  2,4 GHz i 5GHz różne, do testu włącz gościnną sieć bez zabezpieczeń, może fon ma problemy z protokołem, daj zrzuty z ustawień routera, bo w ciemno więcej nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...