Sign in to follow this  
kekiye

MI5 - można wgrać tylko oprogramowanie V7.2.4

Recommended Posts

Witam, m moim Mi5 Pro można wgrać tylko softa V7.2.4.0.MAAMIDC fastbootem. Przy próbie wgrywania innych telefon wisi na ekranie ładowania. Tak się dzieje przy nastęoujacych ROMach:

- 8.11.22 (dev)
- V10.2.2.0

W próbie aktualizacji przez OTA, telefon aktualizuje się bodajże tylko do MiUi 9. Próba wgrania V10 kończy się nieskończonym ekranem ładowania.

Co może być przyczyna takiego zachowania telefonu?

jak masz globala, to wgraj twrp fastbootem, zób format data, restart do recovery i wgraj rom xiaomi.eu

• Like 1

Wgrałem gemini_global_images_V7.2.4.0.MAAMIDC_20160129.0000.14_6.0_global_992f0435b3 fastbootem, pozniej wgralem twrp, zrobilem format data i wgralem rom przez twrp xiaomi.eu_multi_MI5_V10.2.2.0.OAAMIXM_v10-8.0.zip. Niestety efekt ten sam - nieskończony obraz ładowania

5 godzin temu, kekiye napisał:

zrobilem format data

samo data, czy system data cache?

Ja robiłem format data, czyli wpisanie yes i suwak, potem restart i rom i zadziałało

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Dnia 24.05.2019 o 09:07, kekiye napisał:

Witam, m moim Mi5 Pro można wgrać tylko softa V7.2.4.0.MAAMIDC fastbootem. Przy próbie wgrywania innych telefon wisi na ekranie ładowania. Tak się dzieje przy nastęoujacych ROMach:

- 8.11.22 (dev)
- V10.2.2.0

W próbie aktualizacji przez OTA, telefon aktualizuje się bodajże tylko do MiUi 9. Próba wgrania V10 kończy się nieskończonym ekranem ładowania.

Co może być przyczyna takiego zachowania telefonu?

Po wgraniu Global Stable 10.2.2 pierwsze uruchomienie - ekran z Mi i na dole animacja 3 kropek, trwa około 10-15min ;)
Może musisz cierpliwie poczekać?

Dnia 24.05.2019 o 16:55, CryRek napisał:

samo data, czy system data cache?

samo format data, teraz zaznaczylem dalvik art cache, cache. data i system i spróbuję

4 minuty temu, K4r0lSz napisał:

Po wgraniu Global Stable 10.2.2 pierwsze uruchomienie - ekran z Mi i na dole animacja 3 kropek, trwa około 10-15min ;)
Może musisz cierpliwie poczekać?

zostawiłem telefon na całą noc i nie wstał :(

• Sad 1