Skocz do zawartości

MOD na automatyczną jasność


sp4ubw

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalny wątek na XDA:

https://forum.xda-developers.com/Mi-9/themes/magisk-miui-auto-brightness-fix-mi-9-t3924026

Autor tworzy mody na automatyczną jasność w MI9/MI9 SE. DO tej pory nie bardzo to działało, natomiast od wersji z modyfikacjami w pliku apk działa prawidłowo.

Oryginalnie w wątku na XDA są mody pod Magiska. Tutaj dodaję wersje do instalacji bez Magiska w TWRP.

Wrzucona wersja ma ustawioną minimalną jasność na 80 przy oświetleniu 0 luxów, co odpowiada paskowi regulacji pokazanemu na drugim zrzucie.

a93b54d03be3.png  e2e45dc25594.png

Link do wersji 3.1B bez Magiska:

MI9-Brightness_V3.1B_80.zip

 

Aktualizacja, wersja 4B. Szybciej reaguje na zmiany oświetlenia oraz nie narusza plików systemowych. Minimalna jasność pozostała na poziomie 80. Do instalacji w TWRP.

MI9-Brightness_V4.0B_80_OK.zip

Edytowane przez sp4ubw
Aktualizacja
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam pierwszym postem na forum!

Rozumiem że mod poprawia rozpiętość działania automatycznej regulacji światła?

 

Czy ten mod rozwiązuje też problemy z "dziwnym" zachowaniem czujnika takim jak: (albo czy znacie fixy na to)

-przyciemnianie o ok 50% ekranu po ok 15-20sek nawet gdy czas wygaszania ekranu jest na 1min i dopiero po ustawionym czasie wygasza ekran całkowicie

-przy wybieraniu jasność z menu "suwak" wyskakuje na aktualnie otwarty program (zapewne "Chińskie lepiej") co powoduje efekt "pijanego czujnika" -chcę wyłączyć

-całkowite wyłączanie ekranu gdy telefon kładziemy na ekranie i wybudzanie- ale tylko do ekranu AOD gdy go podniesiemy

-mam też pytanie powiązane czy w globalu (ew w miuipolska) jest ustawienie aby ekran nie był wygaszany kiedy na niego patrzymy?

 

Po przesiadce z LGv30 "szlafia mnie trag" na kilka wydaje się oczywistych kwestii a których soft X nie jest w stanie wykonać normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...