Skocz do zawartości

Fastboot po instalacji miuipolska


ghert

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałem wyczyścić telefon więc wgrałem miflashem najnowszego deva, wszystko sie wgrało działa. Lecz gdy instaluje TWRP i próbuje zainstalować rom xiaomi.eu. Po restarcie uruchamia się tryb fastboot, znika też TWRP. Wie ktoś co może być przyczyną? Instalowałem z całkowitym wipe razem z systemem, próbowałem też robić wipe tylko data tak jak to jest na stronie i dalej to nic nie daje ;(

poszło, bawiłem się cały dzień a okazało się że wystarczy wgrać miflashem starsza wersję, bo po wgraniu najnowszej i instalacji custom romu robi bootloopa nie wiem czemu. Zadziałało na V9.5.11.0

Potem TWRP 1102 instalacja najnowszego xiaomi.eu i najnowsze twrp i reboot

Edytowane przez Orjon
Nie piszemy posta pod postem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dodam że ostatnio miałem podobny problem gdy chciałem sobie wgrać fw i vendor z stable na jakimś custom romie - tylko fastboot się odpalał. Musiałem robić flash przez miflasha ale w moim przypadku uruchamianie eu odbywało się tak: stable 10.3.1.0 miflash > twrp 1227 > jakaś wersja xiaomi.eu 8.x.x (9.x.x nie działają nie wiedzieć czemu i odpalają fastboota od razu) > uruchomienie telefonu, konfiguracja > dopiero potem powrót do recovery i instalacja najnowszego eu.

Skoro działa, to nie pozostaje mi nic innego jak zamknąć wątek :)

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...