Jump to content

Mi 9 - śledzenie paczek...

Maciej5161

Recommended Posts

• Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, kamilo napisał:

fedex pewnie nie dostarcza w sobote, co nie?

Nie...

w sensie to są paczki nadane STANDARDEM, Fedex standarda nie dostarcza w sobotę...

U mnie status nie zmienił się... Fedex poinformowany, że paczka jest, ale nie odebrał. Kilku osobom odebrał i jest w oddziale już (po 21 był stan). Mowa o 128 blue oczywiście.

Ja zamawiałem mi 9 ocean blue 128gb kurierem feedex w 05.04, i do dziś dzień mam tylko informacje kompletowanie zamówienia na ich stronie żadnej informacji od kuriera. To znaczy że wyślą dopiero jak przyjdzie następna dostawa??

5 godzin temu, Avis33 napisał:

Ja zamawiałem mi 9 ocean blue 128gb kurierem feedex w 05.04, i do dziś dzień mam tylko informacje kompletowanie zamówienia na ich stronie żadnej informacji od kuriera. To znaczy że wyślą dopiero jak przyjdzie następna dostawa??

jest status kompletowanie ale jest numer przesyłki

Sorki teraz ogarnąłem ale to musiałem sam sobie znaleźć nie dostał żadnego emaila że paczka została nadana ani na mi store status się nie zmienił _20190412_073849.thumb.JPG.cc2b8d256008e1a90d7b10bf0f4c6643.JPGmam jakieś 30 km do Rzeszowa dojdzie dziś? 

2 minuty temu, Avis33 napisał:

Sorki teraz ogarnąłem ale to musiałem sam sobie znaleźć nie dostał żadnego emaila że paczka została nadana ani na mi store status się nie zmienił _20190412_073849.thumb.JPG.cc2b8d256008e1a90d7b10bf0f4c6643.JPGmam jakieś 30 km do Rzeszowa dojdzie dziś? 

możliwe

Od mi-home polecam inPost do paczkomatu, zamówiłem mi9 16 kwietnia, dzisiaj o 11 (19 kwietnia) dostałem info że czeka już na mnie w paczkomacie.

Dwa dni trwało kompletowanie, a wysłanie dopiero 18 kwietnia po południu, więc sama przesyłka mniej niż 24h.