Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam ostatnio po wyłączeniu telefonu nie mogę go z powrotem włączyć. To znaczy włącza się ekran z napisem MI i po kilku sekundach z powrotem się wyłącza i po sekundzie  włącza na kilka sekund taki sam ekran i tak w kółko.Teraz po wćiśnięciu przycisku POWER telefon wydaje wibracje na sekundę i dioda powiadomień miga przez 3 sekundy. 

Nie wiem jak to naprawić . 

 

Edytowane przez qjakub
Dopisałem informacje
Opublikowano

Jeżeli telefon kupowany w oficjalnej dystrybucji, to rękojmia/gwarancja. Bez odblokowanego BL nic nie zrobisz, możesz próbować odpalić recovery i zrobić wipe.

Opublikowano
36 minut temu, qjakub napisał:

Telefon był wzięty z PLAY więc nie wiem.

Więc masz oficjalną dystrybucję. Zgłaszaj na gwarancję/rękojmię... Prawdopodobnie padł system, ale istnieje także możliwość uszkodzenia czegoś w hardzie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...