magdziak515

Aktualizacja z pilku zip, problem

Recommended Posts

Cześć! nie wiem czy to jest dobre miejsce na ten post, jeżeli nie prosze moderatora o poprawkę. 
No więc zgrałam plik zip na telefon, weszłam w apkę aktualizacje-> aktualizuj z zip. , wybrałam plik 

Telefon sie wyłączył i od dwóch godzin wibruje w mniej więcej regularnym odstępie czasu. Jakieś pomysły?  

telefon- redmi note 4

Edited by magdziak515

Jeśli pobrałaś odpowiedni plik zip dla swojego modelu telefonu to spróbuj uruchomić recovery i z poziomu recovery zainstalować. 

Jeśli telefon uruchamia się w recovery lub fastboot to nie ma problemu. Jak w recoevery to trzeba pobrać właściwy zip i próbować zainstalować. Jak w fastboot to miflash i jazda z oryginalnym MIUI.

Gorzej jak telefon w ogóle się nie uruchamia (czarny ekran i nie reaguje na przyciski) ja tak miałem z redmi5a jak wgrałem niewłaściwy rom. Wtedy trzeba rozebrać telefon, wyjąć baterię i złączy dwa punkty testowe (test point)  i na złączonych punktach podłączyć kabel usb do telefonu i komputera i wgrać soft przez miflash. 

https://repairmymobile.in/flash/xiaomi-redmi-note-4-flash-file/

PS tylko z tym miflash: telefon chyba jest na mediateku więc lepiej dopytać dokładnie kogoś czy mediateki w ten sposób się wgrywa. 

Edited by Bartos

Nie odpowiada, nie mogę wejść w fastboot ani recovery. Tylko nie wiem czy to wina telefonu czy bardziej mojej synchronizacji palców. Będe próbować, jak się nie uda to mam servis xiaomi w mieście, może tam mi pomogą. Boje się troche go rozkręcać. 

Dzięki za pomoc! 

jak masz ogarniętego kolegę to zrobi Ci to od ręki. Ja też pierwszy raz w życiu uruchamiałem telefon w trybie EDL, a już miałem go wyrzucić. 

No właśnie nikogo takiego nie mam, a sama raz próbowałam naprawić rzutnik, teraz jego naprawa wynosi 200% wartości początkowej. Od tamtego czasu nic sama nie rozkręcam :D 

No to lepiej oddaj do serwisu, tylko upewnij się, że nie wezmą kasy x2.  A najlepiej powiedz wprost że chcesz wgrać soft.