Jump to content

Mija 360 1080P - gdzie trzyma nagrania?

glaziu
 Share

Recommended Posts

Cześć,
Mija360 działa mi w trybie wykrywania ruchu - robi to idealnie. W aplikacji widzę wszystkie momenty wykrycia ruchu w postaci 11 sekundowych nagrań. 
I właśnie - gdzie przechowywane są te nagrania? Dodam, że w kamerze NIE MAM karty SD, nie mam podpiętego żadnego NAS'a itd. Nagrania widzę tylko z poziomu aplikacji i tylko w miejscu gdzie są komunikaty o wykryciu ruchu.
W jaki sposób zarchiwizować sobie nagranie? Gdzie ono jest przechowywane? 

masz ja podlaczona do serwera europa? ktora to kamera?
developer_1551941868vrnhiko3.png
developer_15348172782a4v0b5l.png
Ktoś się orientuje jaka jest różnica między tymi dwoma kamerkami? Ze specyfikacji nic nie wynika. Nie wiem na którą się zdecydować.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...
4 godziny temu, rezmus napisał:

w ios powinno byc analogicznie, bo w android te filmy zapisywane sa w DCIM/Xiaomi/local, a DCIM to glowny katalog z multimediami android.

czaje,tylko że te nagrania powinny być w telefonie w galerii/zdjęciach a ich tam nie ma 

moze ta kamerka nie ma po prostu opcji pobierania z chmury? ;) pewnie jakbym sie do niej podpial to bym ustalil jak to jest trzymane, ale tak w ciemno ciezko. sam mam dafang i aqara g2, ale nie widze tu opcji wykupienia chmury.

10 godzin temu, rezmus napisał:

moze ta kamerka nie ma po prostu opcji pobierania z chmury? ;) pewnie jakbym sie do niej podpial to bym ustalil jak to jest trzymane, ale tak w ciemno ciezko. sam mam dafang i aqara g2, ale nie widze tu opcji wykupienia chmury.

jeżeli xiaomi ma chmurę w kamerze,to powinna być w każdej inne taka opcja,przecież to jest dodatkowa kasa(a chyba o to we wszystkich chodzi) dzięki chmurze,taka kamera może stać się naszym pełnoprawnym monitoringiem a nie tylko z nazwy.

a na tych tych filmikach z wykrywania ruchu (krotkich, takich jak omawiane powyzej) masz opcje zapisu?

na aqara g2 sprawdzilem krotkie filmiki (video message, alarm, timelapse) i FDS xiaomi trzyma je zaszyfrowane, ale przez plugina da sie je pobrac na fona.

jak kasujecie z FDS swoje filmiki to one sa tylko usuwane z api, ktore listuje je dla uzytkownika. innym api mozna te niby skasowane bez problemu wylistowac i pobrac ;) w internecie nic nie ginie ;)

Edited by rezmus