Jump to content

GPRS - Jak wyłączyć przesył ?? Automatyczne pobieranie...


Michas
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu, nie wiem z jakiego powodu, załącza się u mnie, samoczynnie GPRS i pobiera/wysyła jakieś dane. Co prawda kwoty te nie są duże, ale ziarnko do ziarna i przez kilka dni , mam już kilkaset sekundowych połączeń. Czy ktoś może mi powiedzieć jak na stałe zablokować włączanie się przesyłu danych GPRS. Z góry dzięki za pomoc :)

Edited by Michas
Link to comment
Share on other sites

Jak nie czytasz wyskakujących okienek to mogłeś w Panelu Sterowania zezwolić na transmisję danych do aktualizacji baz wirusów. Chyba jeszcze jakaś aplikacja MIUI może kontrolować przesył, przeleć opcje wszystkich to na pewno znajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

W ustawieniach sieci masz zaznaczone "zawsze  odbieraj mms"? Może mmsy Ci pobiera albo próbuje wysłać ale przez złe ustawienia mu nie wychodzi i co jakiś czas ponawia próbę? 

Sprawdź w monitorze danych jakie aplikacje maja jakieś zużycie

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem tak, że w Play naliczało mi groszowe opłaty za transmisję danych, mimo że przesył danych w telefonie miałem wyłączony. Żeby bez względu na wszystko nie było żadnej transmisji danych komórkowych, to w APN wprowadziłem błędny wpis, no i teraz nie łączy w ogóle z netem przez sieć komórkową. Oczywiście jak chcę Internetu komórkowego w telefonie, to APN edytuję na poprawne brzmienie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki panowie. Po odznaczałem wszystko co się da w ustawieniach i sprawdzę za kilka dni w "wyciągu" czy coś się zmieniło, a to o czym pisze Krzysztof798 , pomogło swego czasu w iphonie, bo tam to były dopiero jajca z samoczynnym łączeniem się przez sieć 3G. 

Edited by Michas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...