Jump to content

Michas

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Michas

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4
 1. Te pre ordery na ibuygou to na waszym miejscu bym sobie darował. Sam czekałem 2 miesiące na telefon , bo już miał być...za tydzień, za dwa, za miesiąc itd i dwu krotnie przelewałem pieniądze i dwu krotnie mi je zwracano. Czekałem cierpliwie na czarną wersję Mi4 , ale po 2,5 miesiącach czekania, odpóściłem i zakupiłem białą. Te pre ordery wiszą czasami miesiącami i nic się nie zmienia, a infromacje, że telefon już będzie lada dzień , to trzeba brać tak przez pół.
 2. To prawda, na real zdjęciach wygląda nieco inaczej niż na zdjęciach z aukcji (nie jest w 100% clear, ale to jego zaleta bo dopasowuje sie do struktury plecków Mi4) , ale ...... no bez jaj, to tylko 2.99$ więc warto zamówić nawet w ciemno. Kupowałem etui na telefony nawet za 400zł (oczywiście nie silikonowe) i właśnie najbardziej rozczarowany byłem tym najdroższym, dlatego teraz jeśli już kupuje, to na ebayu, za psie pieniądze PS. Etui już trochę poużywane, zwłaszcza w pracy, ale trzyma się dobrze i za tę kwotę z czystym sumieniem polecam, nie ma się co zastanawiać jeśli ktoś chce bardzo c
 3. Dzięki panowie. Po odznaczałem wszystko co się da w ustawieniach i sprawdzę za kilka dni w "wyciągu" czy coś się zmieniło, a to o czym pisze Krzysztof798 , pomogło swego czasu w iphonie, bo tam to były dopiero jajca z samoczynnym łączeniem się przez sieć 3G.
 4. Od jakiegoś czasu, nie wiem z jakiego powodu, załącza się u mnie, samoczynnie GPRS i pobiera/wysyła jakieś dane. Co prawda kwoty te nie są duże, ale ziarnko do ziarna i przez kilka dni , mam już kilkaset sekundowych połączeń. Czy ktoś może mi powiedzieć jak na stałe zablokować włączanie się przesyłu danych GPRS. Z góry dzięki za pomoc
 5. Panowie, jeśli chcecie zabezpieczyć tył swojego mi4, wystarczy zakupić na ebay cieniusieńki silikon , który kosztuje całe 2.99$ z przesyłką. Nazywa się "Slim Ultra Thin Transparent Crystal Clear Soft "
×
×
 • Create New...