Chuuudyy Opublikowano 15 Lutego 2019 Opublikowano 15 Lutego 2019 Witam Mam problem przy połączeniach. Polega on na tym że przy normalnym połączeniu, nawiązanym czy odebranym, osoby po 2 stornie mnie nie słyszą, nie ważne jaki zasięg. Natomiast gdy dzwonię w trybie głośnomówiącym jest wszystko wporzadku. Dodam że to chyba nie kwestia aplikacji. Zarówno w firmowej jak i Messengerze są te same problemy. Jak myślicie to wina oprogramowania czy telefonu? Kwalifikuje się pod naprawę na gwarancji?
ZduneX25 Opublikowano 17 Lutego 2019 Opublikowano 17 Lutego 2019 Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
Chuuudyy Opublikowano 18 Lutego 2019 Autor Opublikowano 18 Lutego 2019 Chyba Cie poje***... Napisałem wszystko konkret, a tytuł jest tak długi jak ma być
ZduneX25 Opublikowano 18 Lutego 2019 Opublikowano 18 Lutego 2019 Tytuł ma być konkretny, a mówi nic, kosz.
Rekomendowane odpowiedzi