Witam
Mam problem przy połączeniach. Polega on na tym że przy normalnym połączeniu, nawiązanym czy odebranym, osoby po 2 stornie mnie nie słyszą, nie ważne jaki zasięg. Natomiast gdy dzwonię w trybie głośnomówiącym jest wszystko wporzadku. Dodam że to chyba nie kwestia aplikacji. Zarówno w firmowej jak i Messengerze są te same problemy.
Jak myślicie to wina oprogramowania czy telefonu? Kwalifikuje się pod naprawę na gwarancji?