Skocz do zawartości

Chuuudyy

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chuuudyy

  1. Chyba Cie poje***... Napisałem wszystko konkret, a tytuł jest tak długi jak ma być
  2. Witam Mam problem przy połączeniach. Polega on na tym że przy normalnym połączeniu, nawiązanym czy odebranym, osoby po 2 stornie mnie nie słyszą, nie ważne jaki zasięg. Natomiast gdy dzwonię w trybie głośnomówiącym jest wszystko wporzadku. Dodam że to chyba nie kwestia aplikacji. Zarówno w firmowej jak i Messengerze są te same problemy. Jak myślicie to wina oprogramowania czy telefonu? Kwalifikuje się pod naprawę na gwarancji?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...