Recommended Posts

Witam

Od nie dawna jestem posiadaczem redmi 6 i niestety mam problem.

Problem polega na tym iż po pobraniu navi z neta (lipiec/sierpień 2018 ) nie mogę uruchomić Automapy .

Sama instalacja przebiega pomyślnie, ale już przejście przez akceptacje regulaminu jest nie możliwa, cały czas cofa mnie to ekranu startowego .

Poratuje ktoś jakimś pomysłem jak to ogarnąć.

Takie problemy to raczej bezpośrednio z autorami Automapy trza wyjaśniać. Chyba że to pirat, to wtedy nikt nie pomoże.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Twój opis kojarzy mi się z próbą uruchomienia wersji niezarejstrowanej lub nie posłodzonej, krótko mówiąc pirata.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Dnia 5.02.2019 o 23:24, QSY napisał:

Witam

Od nie dawna jestem posiadaczem redmi 6 i niestety mam problem.

Problem polega na tym iż po pobraniu navi z neta (lipiec/sierpień 2018 ) nie mogę uruchomić Automapy .

Sama instalacja przebiega pomyślnie, ale już przejście przez akceptacje regulaminu jest nie możliwa, cały czas cofa mnie to ekranu startowego .

Poratuje ktoś jakimś pomysłem jak to ogarnąć.

Znajomy miał takie problemy jak zapomniał wrzucić folderu z AutoMapa w którym były mapy. Odkąd wyszła nowa wersja AM (zmieniona całkowicie wygląd) to za pomocą starej wersji aplikacji nie da się pobrać map przez Wi-Fi. Jedynym rozwiązaniem jest pobranie aktualnych map z jakiejś wstawki (u mojego znajomego w starszej wersji aplikacji działają aktualne mapy z najnowszej wersji) i skopiowanie ich do folderu z AutoMapą