Skocz do zawartości

Nagle się wyłączył przy robieniu zdjęć. Padnięta bateria?


mi4u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zauważyłem dzisiaj dziwny błąd. Miałem 37% baterii, temp baterii 9st. Odpaliłem aparat zrobiłem 2 zdjęcia z flashem i cyk telefon się wyłączył. Włączyłem go, ponownie odpaliłem aparat 2 zdjęcia i znowu się wyłączył. Bateria spadła nagle do 20-24%. Postanowiłem przyjść do domu telefon się trochę ogrzał patrzę bateria zaczęła znikać w oczach do 8%. Zrobiłem 4-5 zdjęć z flashem nie wyłączył się. Chwilę go podładowałem do 31% zrobiłem z 10 zdjęć z flashem i jest ok, nawet 1% nie ubył a teraz widzę do 33% się podniosło i trzyma stabilnie. Bateria dogorywa czy może było za zimno i jakieś zabezpieczenie zadziałało? Normalnie telefon ładuję co 2 dni na tyle  mniej więcej starcza bateria. Ktoś spotkał się z takim problemem? Telefon ma ok 1,5 roku. Miui 9.6.5.0

 

 

Edit: 

 

Wygląda na to, że temp dała o sobie znać czy co. Przez cały tydzień problem nie powrócił. Telefon w zależności od użytkowania nadal wytrzymuje z włączonym cały czas wifi od 1,5 dnia do 2 z hakiem (aktualnie 2 dni, 9h i jeszcze 16% baterii zostało). W każdym razie ktoś może polecić oryginalną baterię do redmi 4a jeżeli najdzie ten czas wymiany? Sporo podróbek na rynku z tego co czytałem.

Edytowane przez mi4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wymiana baterii jest średnio opłacalna. 
A co do reszty. Miałem podobnie czyli byłem na dworze przy minusowych temperaturach a gdy wróciłem do domu telefon się wyłączył i nie potrafił włączyć. Rano jednak telefon działał normalnie i już nigdy nie miałem tego problemu. Najwyraźniej jakiś z podzespołów jest wrażliwy na zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...