Jump to content

Amazfit Verge


chomik-00
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim.
Jestem wielkim fanem Xiaomi od lata. W domu posiadam kilka urządzeń tej marki (marek pośrednich). Ostatnio zakupiłem Amazfit Verge. Zegarek bardzo przyjemny, dla mnie to taki upgrade z mi banda plus zastępstwo mojego zepsutego garmina. I wszystko zapowiada się bardzo obiecująco, ale żeby nie było kolorowo zastanawia mnie kilka rzeczy, które być może wynikają z mojej niewiedzy:

1. Na wszystkich promocyjnych materiałach było info że z zegarka można sterować urządzeniami z mi home (często nawet pojawia się ikonka tej aplikacji w zegarku na grafikach). Niestety w moim zegarku ani śladu po tej aplikacji ani czegokolwiek podobnego. Jak już wspomniałem jako fan mam kilka urządzeń xioami w domu i przy wyborze zegarka, między innymi, to było powodem wyboru właśnie tego. Czy wiecie może coś na ten temat? Czy da się jakoś doinstalować aplikację mi home na zegarek? Zastanawiam się czy to nie ma związku z wyborem języka, przy pierwszym odpaleniu wybrałem angielski i być może wtedy jakoś kastrują aplikacje? 
1A. Podobnie jest ze sztuczną inteligencją która miała między innymi wykrywać nieprawidłowości w pracy serca :) Zastanawiam się czy może jest jakaś amazifit AI po angielsku? Czy też nie mam żadnej ai (nie znalazłem w zegarku śladu po czymkolwiek takim) bo wybrałem wersję angielską? AI nie jest mi jakoś niezbędna ale może coś ktoś wie na ten temat, albo podeśle linka gdzie szukać.
2. To mój pierwszy kontakt z amazfit. Czy jest może jakaś aplikacja pozwalająca dogrywać tarcze, aplikacje itp rzeczy na zegarki?? Coś analogicznego jak przy telefonach (np Mi Pc itp)?
3. Gdzie najlepiej szukać informacji na tematy związane z zegarkiem? Znacie może jakieś sprawdzone fora z poradami, plikami itd? Jakbym np chciał odblokować zegarek i mógł skorzystać z jakiegoś gotowego tutoriala, ale tak żeby nie uśmiercać urządzenia?

Jeśli komuś zechce się odpisać będę bardzo wdzięczny. 
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Większość rzeczy nie będziesz miał w wersji global, apropo 1 wgraj z xda ten rom oczywiści po odblokowaniu https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/paceficator-project-verge-3-0-15-0-rom-t3887306 po prostu jest to rom opary na wersji chińskiej i  będziesz miał po polsku jak też będziesz miał Mi Home ta apka różni się od poprzednich wersji ze względu na obsługę głosową. A co do tarcz na verge poszukaj- https://amazfitwatchfaces.com/ wgrywasz do katalogu watchfaces

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...