Skocz do zawartości

MOD - wcięcie-navbar-stereo


sp4ubw

Rekomendowane odpowiedzi

Do instalacji przez TWRP. Nie zależy od wersji softu, nie zależy od wersji MI8 (oprócz lite).

Dodaje aplikację "Nacho Notch" - do znalezienia w kafelkach powiadomień. Wersja PL

Dodaje aplikację "MI8 Navbar", generującą pliki do TWRP z wysokością paska nawigacji. Wersja PL.

Dodaje tryb stereo.

Autorzy modów: 

Acervenky (xda) (stereo)
Zacharee1 (xda) (Nacho Notch)
Sp4ubw (MI8 Navbar), tłumaczenie Nacho Notch, zmiany stereo do instalacji bez modułu Magisk.

 

Link:

MI8_EE_SE_PRO_Notch_Navbar_Stereo.zip

Wersja bez stereo (nie ingeruje w pliki systemowe i zadziała na wersji SE):

MI8_EE_SE_PRO_Notch_Navbar.zip

Edytowane przez sp4ubw
Dodatkowe linki do wersji moda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voltron a wyślij mi wiadomość z kilkoma plikami z SE to zaraz zobaczę

Był bootloop na wersji stable SE, Usunąłem mod stereo i dodaję do pierwszego posta. Ta wersja zadziała na 100% w modelu SE. 

Edytowane przez sp4ubw
Po testach z Voltronem na priv zmiana treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak z ciekawości zapytam. Po co komu takie stereo skoro nawet po zatkaniu palcem główny głośnik gra głośniej niż ten od rozmów? Tylko niepotrzebne katowanie głośniczka, który nie jest do tego przystosowany :P

PS. Jak usunąć tego moda? Pobawiłem się i nic z tego mi się nie przyda.

Edytowane przez Erill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wgrałem to było wszystko git, wcześniej zrobiłem pełne Recovery, wgrałem inny mod po którym tel się bje uruchamial.. Zrobiłem Recovery wgrałem ponownie i teraz nie mam wcale tych aplikacji z trgo moda nawet po wgraniu.. 

 

Co jest nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namieszales w systemie. Rom od nowa i potem mod. Albo ręcznie pliki uruchom z niego. Pojawi się tylko nie jako aplikacja systemowa. 
Przecież to jest wdg mnie niezrozumiałe. Instalujesz dwa mody, jeden działa - drugi nie, mimo to wcześniej był zrobiony pełen backup, robię restore chce wgrać i nie idzie..
Jak można namieszać skoro masz system w pełni przed wgraniem jakiegokolwiek moda?

Wysłane z mojego MI 8 UD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...