Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam poważny problem ponieważ po zresetowaniu tel. (chcę go sprzedać) wyświetla się miejsce na wpisanie ID do konta.

Wpisuję swoje ID z konta Xiaomi i chce się łączyć z internetem, ale po włożeniu karty SIM brak możliwości wpisania pin oraz przy włączeniu Wi-Fi brak możliwości wpisania hasła do sieci.

Jak można odpalić telefon, aby działał?

Opublikowano
14 minut temu, Orjon napisał:

Wpisz hasło do sieci w polu na hasło do konta Xiaomi i skopiuj je do pola na hasło do Wi-Fi.

Wałkowane dziesiątki razy, powinno działać...

Wszysko fajnie sieć działa, ale ID z mojego konta Xiaomi po wpisaniu nie działa, otrzymuję informację, że jest zły numer użytkownika.

Tel. od nowości jest mój i mam tylko jedno konto na Xiaomi, które musiałem założyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...