Macuseek Opublikowano 8 Grudnia 2018 Opublikowano 8 Grudnia 2018 A więc we wrześniu zakupiłem mi max'a 3. Dostałem go z fake romem. Od początku miałem problemy z wifi, a mianowicie co jakiś czas niby mam zasięg ale strony się nie ładują, wideo się nie buforuje etc. Po wyjściu miui10 od razu zaktualizowałem do właśnie owej wersji(update robiłem przez updater a zipa miałem ze strony xda). Miałem nadzieję, że to coś da. Jednak miałem ten sam problem. Później postanowiłem zflashowac xiaomi.eu, ten sam problem. Dane komórkowe działają bez zarzutów. Nie wiem czy to kwestia tego, że nie flashowalem xiaomi.eu na China ver. czy po prostu problem leży po stronie płyty. Jakieś rozwiązania? Czy powinienem spróbować zflashowac China stable a dopiero później xiaomi eu, czy raczej nie ma rozwiązania? :(
JamCiTo Opublikowano 9 Grudnia 2018 Opublikowano 9 Grudnia 2018 (edytowane) Na Globalu mam coś podobnego, tzn. że telefon krzyknie "brak zasięgu", ale to tylko w sytuacjach gdzie był ostro trenowany z sim, a znajdziecie się "gwałtownie" w zasięgu wifi i głupieje. Szybki zjazd z belką rozłączenie - włączenie wifi i problem się kończy... Ze dwa razy może tak miałem od sierpnia/września. Edyta: oba przypadki gdy cóś działałem w sieci - wejście do klatki - wejście do windy - walka z drzwiami - i zdziwienie "jak nie ma sieci?" Edytowane 9 Grudnia 2018 przez JamCiTo
Macuseek Opublikowano 9 Grudnia 2018 Autor Opublikowano 9 Grudnia 2018 No u mnie jest całkiem inaczej, podczas całego dnia na wifi rozłącza mnie jakieś 5 razy... Najczęściej problem pojawia się w nocy.
JamCiTo Opublikowano 9 Grudnia 2018 Opublikowano 9 Grudnia 2018 A to tego nie mam... Sam mi nie rozłącza. No ja mam globala, może - jak kombinujesz z softem - zrób pełny wipe i clean wszystkiego i zobacz jak postawisz soft od nowa czy coś się zmieniło... Bo na problem sprzętowy to tak średnio wygląda... Za wybiórczo rozłącza.
Macuseek Opublikowano 9 Grudnia 2018 Autor Opublikowano 9 Grudnia 2018 Jestem po full wipe, bo robiłem aktualizację do pie, żadnej różnicy nie odczuwam Jedną różnicą jest to, że już tak często nie buforuje mi wideo
Bar.Tek Opublikowano 10 Grudnia 2018 Opublikowano 10 Grudnia 2018 (edytowane) Też nie zauważyłem, by WIFI mi się samoczynnie rozłączał. Ani na globalu anni na ostatnich wersjach xiaomi.eu Może sprawdź swój router, inny kanał ustaw itp? Edytowane 10 Grudnia 2018 przez Bartos
regssau Opublikowano 10 Grudnia 2018 Opublikowano 10 Grudnia 2018 U mnie się rozłączał, ale raczej przez router upc. Ostatnio jest całkowicie okej.
Macuseek Opublikowano 10 Grudnia 2018 Autor Opublikowano 10 Grudnia 2018 Właśnie nie bardzo mam jak sprawdzić z innym routerem. Najśmieszniejsze jest to, że ikonka wifi cały czas jest.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się