• 0
Banita8

Smartfon dla 12to latki ??

Question

Witam.

Co byście polecili dla 12 latki.

Kwota do 800zł. Najlepiej dystrybucja w kraju.

Pamięć min. 3/32

Jakaś w miarę duża bateria.

Miło widziany jakiś dziewczęcy kolorek ale nie koniecznie.

Dostępność szkła i jakiegoś etui.

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Mogę odświeżyć ten temat?

Przetrzymalem córkę do tego samego wieku, ale teraz to już chyba nie ma co przesadzać...pora na smartfon dla mojego dziecka.

Bardzo proszę o pomoc.
Chciałbym na takie urządzenie wydać max 1000 PLN. Gdyby to było realne zdecydowanie celowałbym w 5" ekran. Ale kiedyś o to pytałem jak sam szukałem dla siebie i jeśli nie ma takich, to oczywiście zaakceptuję inny rozmiar ekranu. Wydziwiać nie mam zamiaru, bo widzę jak to jest u innych dzieci moich znajomych. Ekrany popękane, telefony poobijane... Do tej pory byłem zadowolony, że córka nie potrzebuje telefonu. Ale jej koleżanki oczywiście noszą już dotykowe telefony, to i ja uznałem, że nie ma sensu tego dalej ograniczać. Pewnie za jakiś czas się okaże czy to było słuszne czy nie.
Zatem idealnie, żeby robił jakieś tam fotki, żeby dzwonił, obsługa SMS i Wi-Fi. Reszta... wg. uznania. FB dopiero od 16 lat to jeszcze się pewnie telefon wymieni... :-)

Z góry dziękuję za pomoc. :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

• 0
6 godzin temu, moogoom napisał:

Mogę odświeżyć ten temat?

Przetrzymalem córkę do tego samego wieku, ale teraz to już chyba nie ma co przesadzać...pora na smartfon dla mojego dziecka.

Bardzo proszę o pomoc.
Chciałbym na takie urządzenie wydać max 1000 PLN. Gdyby to było realne zdecydowanie celowałbym w 5" ekran. Ale kiedyś o to pytałem jak sam szukałem dla siebie i jeśli nie ma takich, to oczywiście zaakceptuję inny rozmiar ekranu. Wydziwiać nie mam zamiaru, bo widzę jak to jest u innych dzieci moich znajomych. Ekrany popękane, telefony poobijane... Do tej pory byłem zadowolony, że córka nie potrzebuje telefonu. Ale jej koleżanki oczywiście noszą już dotykowe telefony, to i ja uznałem, że nie ma sensu tego dalej ograniczać. Pewnie za jakiś czas się okaże czy to było słuszne czy nie.
Zatem idealnie, żeby robił jakieś tam fotki, żeby dzwonił, obsługa SMS i Wi-Fi. Reszta... wg. uznania. FB dopiero od 16 lat to jeszcze się pewnie telefon wymieni... :-)

Z góry dziękuję za pomoc. :-)

Nie wiem czy w takim wypadku nie celowalbym jak najbardziej budzetowo, czyli redmi 7. 

Z mniejszych i jeszcze bardziej budzetowych to redmi 7a, ale to raczej nie do dostania w Polsce. 

• 0

Podoba mi się temat zakupu tej Noki. :-D

Muszę się temu nieco bardziej przyjrzeć. Cena jest super. 

Nie wiem dla czego zakładałem, że jedynie Xiaomi może rozwiązać ten problem budżetowo...

Bardzo dziękuję za poradę wszystkim odpowiadającym. Ale szczególnie dziękuję @dzidexx

Nokia zakupiona. Czekam na dostawę. Powiem jaka jest jak otrzymam, a to zajmie pewnie 2-3 dni + 2 na testy.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

No i dobrze...

1. Telefon dotarł do mnie bardzo szybko. Sklep godny polecenia.

2. Pobawiłem się chwilę tym sprzętem i przyznaje, że działa szybko. Żadnych zwiech nie doświadczyłem. 6GB RAM robi robotę.

3. Moja córka jest zachwycona!

Generalnie pkt. 3 jest najważniejszy.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną mi tutaj pomoc.

• 0

No i się narobilo....

Może ktoś pomoże....?

Córka uruchomiła aktualizację oprogramowania w tej noki 6.1 plus i klops.

Telefon wszedł w tryb: download mode i ... wisi. Nic mu nie pomaga.szukam sterowników usb do telefonu i... nie mogę znaleźć.

Pany - w domu płacz, bo dziecko myśli, że jego wina, a czytam w necie, że niekoniecznie.

Pomoże ktoś... ? 

• 0

Nie. Próbowałem wielu rzeczy ale koniec końców telefon na gwarancji... Skontaktowałem się ze sprzedawcą i powiedzieli, że znają temat i żebym podesłał telefon to mi go naprawią. Zatem telefon pojechał do sprzedawcy.

Wysłany dzisiaj. Wróci to dam znać co i jak.

• 0

Ok. Telefon wrócił po naprawie. Sprzedający zachował się bardzo dobrze:
1. Potwierdził, że faktycznie Nokia ma problemy po aktualizacji softu i przyjął reklamację.
2. Telefon wysłałem do sprzedającego na swój koszt (normalna rzecz)
3. Po naprawie sprzedający odesłał mi telefon na swój koszt (i tutaj należy się sprzedającemu pochwała)

Generalnie: szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jak widać warto tam robić zakupy.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc w zakupie i wskazanie mi bardzo dobrego miejsca zakupu. Najbardziej poszkodowana jest niestety moja córka, bo to ile wypłakała łez, myśląc, że to jej wina i, że to ona uszkodziła telefon, to tylko ona wie...
Teraz już jest zadowolona, bo ma z powrotem swój ulubiony telefon. I to na prawdę widać, że się cieszy z jego naprawy. To jest fajne...

Ja natomiast teraz mam 100% pewność, że warto go było kupić dla niej, bo widzę, że docenia jego wartość i to, że Ona doskonale wie, że nie jest to zabawka, którą można zepsuć, a potem bez wielkiego zalu odłożyć w kąt.

Jak widać dla mnie to też była dobra lekcja... ;-)