Jump to content

Nie można zainstalować TWRP


gwalberg

Recommended Posts

Po miesiącu oczekiwania na możliwość odblokowania bootloadera szczęśliwy że w końcu pozbędę się Globala spotkała mnie niemiła niespodzianka.

Bootloader odblokowany, zainstalowany Minimal ADB and Fastboot, ściągnięte dwa obrazy twrp z tego żródła TWRP 1 i z tego żródła TWRP 2

Włączone debugowanie USB i instaluj przez USB, przygotowany najnowszy ROM.

TWRP wrzucone do folderu "C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot" odpalam jako administrator MAF32 (lub ze skrótu) sprawdzam ID  fastboot devices, które się pojawia.

Następnie wklejam "fastboot flash recovery twrp.img" i tu zaczyna się problem bo pokazuje się napis "error: cannot load "twrp.img" i tak przez cały czas.

Próbowałem zmieniać nazwę obrazu na tylko twrp.img i nic, próbowałem różnych twrp i nic, próba instalacji na win10 ale też próbowałem na win 7 i nic.

Już mi ręce opadają, ostatni ratunek to forum, może wiecie jak rozwiązać ten problem?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, zrobiłem tak jak pisaliście i TWRP już zainstalowane. Normalnie masakra, jeszcze nigdy nie miałem takich problemów, zawsze to szło bez problemów.

Proszę jeszcze nie zamykac tematu bo nie nie wiem co dalej wystąpi przy dalszej instalacji ;) Może jakiś dziwny rollback wyskoczy.

No i jest problem. Wyczyściłem wszystko i nie mamTWRP nie wiem o co znowu chodzi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...