Skocz do zawartości

Mi Fit i Amazfit Bip - duże zużycie energii w telefonie


Abees

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam samsunga galaxy s7 edge i co mnie bardzo irytuje odkąd zainstalowałem aplikację MiFit bateria w telefonie mi szybko pada. W statystykach zużycia energii do 20% zużywa właśnie ta aplikacja. W Bipie korzystam z powiadomień aplikacji, sms i przychodzących połączeń (20-30 na dzień). Nie mam pojęcia co może być powodem. Jak zabrałem aplikacji uprawnienia do GPS zużycie energii spadło ale za to zegarek nie aktualizował mi danych pogodowych- mimo że lokalizację w aplikacji mam ustawioną na swoje miasto. U mojej żony na innym telefonie mifit ma znikome zużycie energii z mi band 2. Dajcie znać jak to u was wygląda? Może ktoś ma pomysł na to skąd się wziął mój problem no chyba że to normalne?

Dodam jeszcze że teraz mam najnowszą wersję aplikacji MrTomi a sprawa podobnie wyglądała na przedostatniej wersji aplikacji z posta z modyfikacjami oraz na najnowszej ze sklepu play.

 

Spoiler

Screenshot_20181023-063948_Settings.jpg

Edytowane przez Abees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na stockowym systemie (fabryczny Lollipop na LG G2) też MiFit ciągnęło dużo baterii, na LineageOS 15.1 w ogóle nie widać MiFit w statystykach zużycia baterii, czyli to zależy od wersji Androida i na pewno też od modelu telefonu. To jest w ogóle nieprzetestowany i niedopracowany szit, nie ma sensu oczekiwać dobrej jakości, przyczyna na pewno jest w samym MiFit, a nie w systemie czy w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...