Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaczem Mi Band 3


varud

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od kilkunastu dni używam Mi Band 3 i od kilku dni zauważyłem pewien problem. Czasami z prawej strony wyświetlacza pojawia się pionowa linia. Do tego w trybie nocnym, przez środek wyświetlacza pojawia się pozioma linia o standardowej jasności świecenia - zdjęcia dokładnie pokazują problem. Pierwszy problem pojawia się losowo. Drugi, zawsze gdy aktywowany jest tryb nocny. Co ciekawe, przez kilka pierwszych dni problemy te nie występowały. Wydaje mi się, że pojawiły się po aktualizacji Mi Fit do wersji 3.5.0 (wersja na iOS), ale 100% pewności nie mam.

Obstawiam jakiś problem programowy, ale nie wiem jak to "naprawić".

linia1.thumb.jpg.777156e038c557694a61f3e75f9c9c48.jpglinia2.thumb.jpg.da41700255191c1fadea5266ed9d68fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Mi Band 2 wytrzymywał prysznice, pływanie i szaleństwo na basenach i działa do dziś.

Więc jeżeli sklep czy producent podaje:

Cytat

Feature With 5ATM Watert Resisant Rating

One of the things that set the Mi Band 3 apart from many other feature-laden smartwatches

 available is its 5ATM water resistant rating - withstands pressures equivalent to a depth of 50 meters,

 making it a charm when being exposed in rain, splashing, accidental submersion, showering, surface, swimming.

To pływanie w basenie o głębokości maks 1,5 metra chyba nie stanowi problemu.

 

Tym bardzie ze podają ze jest lepiej jak w Mi Band 2.

5b162db6N404f0c22.jpg

 

Nie ukrywam, może trafił mi się wadliwy produkt.

Edytowane przez Lector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SKORPION napisał:

Nie upadła nie uderzyłeś opaską? 

Nie. Najpierw pojawił się problem z jasną linią w trybie nocnym, potem (na drugi dzień) doszedł ten z linią po prawej stronie wyświetlacza. Poczekam, aż się całkowicie wyładuje, może coś to pomoże. Chyba, że jest jakaś metoda na reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...