Steller

[Mi 8 GCAM] [04/04/2019] Działający Google Camera Mod (STABLE)

Recommended Posts

Dnia 27.09.2018 o 13:20, Steller napisał:

The latest mod working for Mi 8 SE by @cstark27
https://www.celsoazevedo.com/files/a...FINAL_3.4A.apk
Tylko taką wersje widzę, w mi8 działa to płynnie, jest to lepiej zoptymalizowane, jedynie problem się zaczyna jeśli zrobi się kilka zdjęć pod rząd, wtedy "muli" 

Działa bardzo fajnie
Hdr+ medium i kamera xiaomi:

Raczej nie trzeba pisać które to Google camera. Dzisiejszy poranek, telepalem ręką ale wyszło spoko i tak.

c6122b297aec3c396062c3ecdfc20f89.jpg02ce2dc20750a3a382562d65d5d54aa7.jpg

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Edited by Voltron
  • Like 1

Też według mnie wygląda ok :) @Voltron

Ogólnie to wyszła nowa wersja bazująca na pixelach 3, ale jest bardzo niestabilna, jak na razie. Wymaga Android P (kilka funkcji nie działa np. pomimo zoomowania zdjęcie jest bez zoomu)
MGC_6.1.009_MI8_V0.apk             https://drive.google.com/file/d/1TUv6sz18ZR-CXCv8Ciniad_lgqnPh799/view

Poczekam na stabilniejsza wersję dla mi8se opartą na Pixel 3 póki co ta jest spoko i dużo szybciej robi zdjęcia od poprzedniej

Nowa wersja bazująca na gcamie z Pixelów 3 MGC_6.1.009_MI8_A8.1+_V0.apk
Działa stabilnie :) Nie działa slow mo i może występować bug po zrobieniu zdjęcia z 2x przybliżeniem 
Change log:
New version! Android 8.1+ all is working, except to slowmo. After 2x zoom photo you need enter to gallery, because cam is lagging, and go back.

https://drive.google.com/file/d/1zrpA1qQfo3E0SGFH931YAPOacdPqgW6L/view?usp=drivesdk

Najnowsza wersja nie zapisuje mi zdjęć z tylnej kamery.. robi - kółko się zakręci, a zdjęcia w galerii nie ma. Pomysły?

Front działa

Edited by Gravis

Input model back Pixel XL i kamera działa. Na Nexus 6P nie.

@Steller jak jest u Ciebie? 

EDIT: Używam V1

Edited by Gravis

Właśnie 8.10.11 + V1 i na Back 6P kamera nie działa - na Pixel XL tak. 
Front z opcją 5X działa jak trzeba :)

• Like 1

i chyba najnowszy update naprawił u mnie długi czas włączania, kliknąłem restart i zajęło mu to 15 sec od momentu pokazania logo, pobawię się ustawieniami gcama później, bo teraz nie mogę i zobaczę czy u mnie też nie będzie robić w 6P @Gravis

@Steller

Nie mogę znaleźć gdzie sa podzielone wersje gcam na mi8 i mi8se, czy może to jedna i ta sama aplikacja? Masz może gdzieś jakieś info na ten temat? Bo na xda nic się nie dzieje w tym temacie

@Steller pozostaje czekać na cos w miare stabilnego na mi8se opartego o pixela 3 :) ten zoom pixelowy będzie działać na innych telefonach niz pixel?

Ale 710 nie wiadomo

dobra, to teraz czekam na to :D

Edited by Voltron
  • Like 1

Instalował ktoś wersję MGC_6.1.009_MI8_V1a.apk?

Działa mi na niej wszystko. Strasznie szybko robi zdjęcia nawet z night mode. Potwierdzi ktoś, ze mimo kilkukrotnie szybszego wykonania zdjęcie jakość nie uległa pogorszeniu?

Fajnie działa ten cyfrowych Pixelowy zoom bezstratny

ja jej używam w zasadzie od czasu wydanie, obecnie najlepszy port na MI8 moim zdaniem.

Wersja b ma błąd także trzeba czekać na nowe wydania. Poniżej link do śledzenia prac nad portami Gcam'a

BSG

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

oraz wszyscy developerzy

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

W miui 8.11.6 (zamknięta  beta) Xiaomi dodało tryb nocny w stockowej kamerze & update 1 postu

update 7/11/2018 18:26

GCAm 6.1.0.13 by B-S-G
(Works only on Android 9 with TWRP fix)

- Night sight working on this version

Install "Fix-by-Pixel.zip" via TWRP
(I think the fix is needed, till friday the new 8.11.8 roll out, with 8.11.8 it should work without the fix)

Download: MGC_6.1.013_MI8_V0
Download: Fix-by-Pixel

Screenshot_2018-11-06-15-15-24-146_com.android.camera.png

Edited by Steller

@Voltron

Android Oreo - Gcam 6.1 V1A
Android Pie - Gcam 6.1.013 V0A

Ale ta nowa wersja co wyszła, zdziwiła mnie, że telefon może zrobić tak jasne zdjęcie w nocy i naprawia problem z lagiem aparatu po 2 zdjęciach 

&

Update: MGC_6.1.013_MI8_V0a

- In this version video is fixed, and added "shutter sound" Button in settings.

Download: MGC_6.1.013_MI8_V0a

• Like 1

[mention=50524]Steller[/mention]

Rzeczywiście jest lag po zrobieniu 2 zdjęć. Mimo iż nie wywala mi błędu w night mode to ono i tak nie działa? Z tego co zaobserwowałem to mi8 i mi8se podobnie reagują na gcam i można stosować do tych modeli te same wersje

No właśnie nie bardzo chcę przechodzić na Pie bo na tym co mam bateria mi starcza na bardzo długo żadna tygodniowa nie może jej dorównać.

@Voltron

Może masz rację, ale dzisiaj mnie ostatnia tygodniówka zaskakuje. Wczoraj wgrywałem na czysto bo mam pewne problemy z telefonem i przywracany backup apek w twrp

Screenshot_2018-11-08-08-31-56-153_com.miui.securitycenter.png

Edited by stereo0
  • Like 1

@Voltron Tak nie działa, robiło tak samo zdjęcia jak zwykły aparat, a teraz działa super przez dodanie nowych bibliotek systemowych. Z baterią problemów nie mam bo ładuje telefon co 24 godziny przy około 30 procentach ;)

[mention=50524]stereo0[/mention]

Poza tym na SE jest świeży pie, ciekawe czy bugów nie ma. Jaki masz numer aktualizacji? Bo wydaje się bardzo dobrze trzymać. Masz mi8 czy mi8se?

@stereo0 ja tak robię właśnie, że jak robię czegoś zdjęcie to używam obu i wszystko jest ok, tylko do najnowszej wersji na pie potrzebny był fix, żeby działał tryb nocny, ale chyba jutrzejsza aktualizacja miui też będzie go mieć 

• Like 1

[mention=50524]stereo0[/mention]

Z mi8 trzyma krócej od mi8se a tutaj sot wyjdzie Ci 7h to bardzo dobrze. Chyba się skusze na ta lub piątkową wersję

@stereo0 http://bit.ly/2zLuWfx ja spróbuje dziś później przetestować tego fixa który dodaje tryb nocny do stockowej kamery i zobaczę jak bardzo będzie się to różnić od gcama

&

New version! Added some settings and button for disabling 2x zoom in portrait modeDownload: MGC_6.1.013_MI8_V1

Screenshot_2018-11-08-10-08-58-288_com.android.camera.thumb.png.6ed4e8a7d5f651c5d878b9aa80a60d35.png

Edited by Steller