Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, zrobiłem hard reset ale nie wylogowałem się z konta miui i teraz nie mam dostepu do telefonu ponieważ wyskakuje na telefonie komunikat (this device is locked) . Co mogę z tym zrobić?

Opublikowano

no niestety nie mogę go uruchomić :(, mam komunikat "

to urządzenie może być powiązane z istniejącym plikiem mi.account.sing w celu aktywacji tego urządzenia"

 

 

 

Opublikowano

Jeśli to konto należy do Ciebie to powinieneś móc się zalogować. Powinieneś mieć możliwość wpisania hasła do Wi-Fi (jeśli nie działa klawiatura w opcjach wyboru Wi-Fi - wpisz hasło do Wi-Fi w polu na hasło do konta Xiaomi, skopiuj je, wklej w polu do wpisania hasła do Wi-Fi). Jeśli nie - no to niestety, ale ciężko mi poradzić cokolwiek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...