no niestety nie mogę go uruchomić :(, mam komunikat "
to urządzenie może być powiązane z istniejącym plikiem mi.account.sing w celu aktywacji tego urządzenia"
witam, zrobiłem hard reset ale nie wylogowałem się z konta miui i teraz nie mam dostepu do telefonu ponieważ wyskakuje na telefonie komunikat (this device is locked) . Co mogę z tym zrobić?