Skocz do zawartości

Auto restart


nozi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

problem zaczął się od auto restartu przy próbie wygaszenia ekranu (zamiast wygaszenia ekranu pojawiało się menu z opcjami - tryb samolotowy, wycisz, uruchom ponownie i wyłącz). Kilka takich prób i system sam się restartował. Po kilku godzinach zaczęło się to nasilać i obecnie telefon resetuje się co 15 sek. Włącza się  i kiedy juz ma wejść do systemu - reset. Próby rozładowania i ponownego naładowania nie przyniosły żadnego efektu. Przejście do trybu awaryjnego też bezskuteczne - zanim zdążę cokolwiek wcisnąć - reset.

Jeżeli jest osoba która umiałaby pomoc to bardzo proszę. Zależy mi na danych które są na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie okazuje się jakby power był wciśnięty. Na wizus sam przycisk wygląda normalnie, wciska się go normalnie ale... przy próbie wejścia do systemu awaryjnego gdzie trzeba przytrzymać power i volume +, okazuje się, że przechodzę do systemu wciskając sam "volume +". To teraz co? Chyba jedynie próba otworzenia go i zobaczenia jak to wygląda od środka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Po otworzeniu telefonu odpiąłem baterię i oczyściłem włącznik (uzbierało się trochę pyłków). Telefon załączył, wszedł normalnie do systemu. Problem wrócił do samego początku, system resetuje się podczas próby wygaszenia ekranu " (zamiast wygaszenia ekranu pojawiało się menu z opcjami - tryb samolotowy, wycisz, uruchom ponownie i wyłącz)" - kilka takich prób i reset. Jakieś porady na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...