Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Kupiłem Redmi 5 Plus, wszystko ładnie pięknie chodzi, poza jedna przycinką. W momencie włączenia transferu danych, telefon staje na 3-4 sekundy, nie reaguje na nic, po czym normalnie śmiga. Czy to normalne i tak ma być, czy może to wada. Jeszcze jedno pytanie, czy jak lekko pukniemy w plecki telefonu, to brzęczy w okolicach aparatu ? 

Opublikowano

1. Wróżek nie ma, podaj więcej info jak np wersja softu...

2.Normalne... Przecież aparat jest ruchomy, ma ruchome części, więc normalne, że optyka aparatu może wydawać jakiś dźwięk...

Opublikowano

@Bienio Z prostrzych rozwiązań... ustawienia fabryczne. Z ciut trudniejszych... przejście na global dev lub soft xiaomi.eu.

PS: Poprawiłem Twój temat, na przywszłość zapisuj go dokładniej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...