Bienio Opublikowano 27 Lipca 2018 Opublikowano 27 Lipca 2018 Cześć. Kupiłem Redmi 5 Plus, wszystko ładnie pięknie chodzi, poza jedna przycinką. W momencie włączenia transferu danych, telefon staje na 3-4 sekundy, nie reaguje na nic, po czym normalnie śmiga. Czy to normalne i tak ma być, czy może to wada. Jeszcze jedno pytanie, czy jak lekko pukniemy w plecki telefonu, to brzęczy w okolicach aparatu ?
Nezumi Opublikowano 27 Lipca 2018 Opublikowano 27 Lipca 2018 1. Wróżek nie ma, podaj więcej info jak np wersja softu... 2.Normalne... Przecież aparat jest ruchomy, ma ruchome części, więc normalne, że optyka aparatu może wydawać jakiś dźwięk...
Bienio Opublikowano 28 Lipca 2018 Autor Opublikowano 28 Lipca 2018 Przy włączaniu wi-fi też występuje taka przycinka jak przy transferze danych. Reszta śmiga normalnie.
Nezumi Opublikowano 28 Lipca 2018 Opublikowano 28 Lipca 2018 @Bienio Z prostrzych rozwiązań... ustawienia fabryczne. Z ciut trudniejszych... przejście na global dev lub soft xiaomi.eu. PS: Poprawiłem Twój temat, na przywszłość zapisuj go dokładniej.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się