Skocz do zawartości

Gwaranacja Redmi 4X


edek97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam od pół roku złotego Redmi 4X. Ostatnio wystąpił problem mam na ekranie jakby żółty pasek widoczny kiedy na ekranie jest białe tło. Niestety Allegrowicz (sklep) u którego kupiłem telefon jest zablokowany. Nie kupuje u ludzi, którzy mają negatywy ten miał bardzo dużo pozytywów. W aukcji pisało o gwarancji 24 miesiące jednak pisząc e-maila sklep nie odpisuje. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, edek97 napisał:

Witam. Mam od pół roku złotego Redmi 4X. Ostatnio wystąpił problem mam na ekranie jakby żółty pasek widoczny kiedy na ekranie jest białe tło. Niestety Allegrowicz (sklep) u którego kupiłem telefon jest zablokowany. Nie kupuje u ludzi, którzy mają negatywy ten miał bardzo dużo pozytywów. W aukcji pisało o gwarancji 24 miesiące jednak pisząc e-maila sklep nie odpisuje. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Masz chociaż jakiś dowód zakupu? Paragon albo fakturę? Ostatecznie coś, co pozwoli zidentyfikować sprzedawcę i potwierdzić fakt zakupu telefonu u niego? To wydrukuj wszystko to, co masz, i tak jak radzi @angry, udaj się do najbliższego rzecznika praw konsumenta. Nie jestem tylko pewien, czy aktualnie nie mają oni swoich siedzib w miastach wojewódzkich...

Generalnie cóż... Nie dobija się leżącego, nie mniej właśnie tak się kończy "januszowanie" i "cebulenie". Jak znam życie, kupiłeś u niego, bo miał parę złotych taniej. Jeśli poczytałbyś w sieci, wiedziałbyś, że poza oficjalną dystrybucją jest tylko kilka zaufanych sklepów, z których warto (przynajmniej) Xiaomi kupować. Będziesz miał nauczkę na przyszłość, bo na bank takie było założenie gościa. Podziałać chwilę na Alledrogo (przypuszczalnie dłużej niż rok, dwa nie funkcjonował na portalu), posprzedawać ludziom refuby albo inne śmiecie po naprawach, a później zwinąć biznes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...