Skocz do zawartości

Problem z aparatem w aplikacjach


rempico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj jestem posiadaczem Redmi 5 plus. Mui zaktualizowane ,android bodajze 7.1.
Problem polega na tym, że takie aplikacje jak instagram, snapchat, messenger strasznie przyblizają mi przednia kamerkę.
Na aplikacji aparatu ten problem nie występuje. 

Co radzicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rempico Radzę nie używać takich aplikacji a problem zniknie xD a tak na poważnie to podczas kamerowania obraz jest "przybliżony" względem zdjęć w wyniku innej (mniejszej) rozdzielczości. To samo zaobserwujesz w aplikacji aparatu. Uruchom przedni aparat i przełącz na funkcje kamery a obraz się przybliży. Widocznie aplikacje których używasz są nastawione na kamerownie a nie robienie zdjęć lub maja zaprogramowaną taką samą rozdzielczość dla aparatu jak i kamery żeby się nie różniły rozmiarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fonsz

 

Wiem, ale to nei rozwiazuje mojego problemu.. już kij z tym mam inne problemy. widzę , żę też używasz Redmi5plus

Więc powiedz mi jak sobie poradziłeś z "Zabijaniem" aplikacji w tle ? 
Największy problem mam z messengerem, wszystkie opcje ustawione tak, aby działał w tle, a jeśli go wyłącze sprzątaczem to powiadomienia mi nie przychodza, a jak wejde w mess to jakby ladowal internet i to trwa dosyć długo.. Co ciekawe w innych apkach nie jest to az tak dokuczliwe.

Zmieniałeś roota ? 

Edytowane przez rempico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rempico Po pierwsze nie czyść ramu bo to nic nie daje pozytywnego tylko apki się dłużej uruchamiają. Jeśli koniecznie chcesz to robić to w sprzątaczu odznacz ptaszkiem Messengera. Masz zaznaczony autostart dla Messengera? Jeszcze warto "Oszczędzanie energii" ustawić na "Bez ograniczeń". Wszystkie te opcje znajdziesz w Ustawienia>Zainstalowane aplikacje> i tu znajdź messengera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fonsz wszystkie ustawienia mam ustawione tak, aby mess nie mial zadnych ograniczeń. 

Zauważyłem , że ma on problem z złapaniem internetu, jak go wlaczam to chwile myśli, mysli i dopiero startuje. Jeśli zgubi internet gdy jest włączony, to momentalnie go łapie.
Czytałem o tym i jedynym wyjsciem ponoc to zmiana softu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...