Jump to content
  • 0

ktory tel wybrac?

wisniaplc
 Share

Question

witam

potrzebuje pomocy który tel wybrać :D

ogólnie waham się pomiędzy:

- redmi note 4 4/64

- redmi 5 plus

- MI a1 4/64

ogólnie szukam tel do 1000zl i koniecznie z pl bo potrzebuje go szybko .... zależy mi na sprawnym działaniu, niezawodności :D

23 answers to this question

Recommended Posts

• 0
1 minutę temu, wisniaplc napisał:

ok dzięki za odpowiedz :D a główne różnice/zalety  przemawiające za tym tel??

Ekran, bateria, aparat, wersja Androida (najnowsze Oreo) WiFi AC, jakość wykonania itd. Poszukaj testów i porównań, jest tego już sporo.

• 0
8 minut temu, FromWP napisał:

Ekran, bateria, aparat, wersja Androida (najnowsze Oreo) WiFi AC, jakość wykonania itd. Poszukaj testów i porównań, jest tego już sporo.

super dzieki za pomoc :D jeszcze mam pytanie szukając na allegro np powinienem na coś szczególnie zwrócić uwagę?? lepsze gorsze wersje??

• 0

Z5 compact to zabytek z 2015 roku. Jedyny jego plus to jakaś tam wodoszczelność i to że mniejszy. Ale przyzwyczajenie drugą naturą. Miui jest specyficzne i nie wszystkim pasuje. Mi akurat pasuje, czego nie mogę powiedzieć o najnowszej nakładce od Sony. Dzisiaj bawiłem się ZX2 compact i mam bardzo dziwne odczucia. Wolałbym zdecydowanie Redmi Note 5 (pomijając cenę, bo ponad dwa razy tańszy, sporo większy, ale niewiele cięższy). Ogólnie sprawia wrażenie szybszego (nie w benchmarkach tylko normalnym użytkowaniu), sam ekran też chyba lepszy. 

• 0
37 minut temu, wisniaplc napisał:

a jak ze szkłem do tego tel i etui?? jest już coś porządnego??

Silicon jest w komplecie z telefonem, inne etui też już są. Szkło to niestety jak w każdym z zakrzywionym ekranem, trochę trudniejszy temat. Albo mniejsze, albo na cały ekran z ramką przyklejane tylko na brzegach, pogarszające widoczność i potrafiące się odklejać.

• 0
21 minut temu, wisniaplc napisał:

jeszcze jedno :D kazdy ma pasmo b20??

Każdy z dopiskiem Global version na pudełku i normalną europejską ładowarką. Czy chińskie wersje, nie wiem, ale mogą nie mieć.

• 0
1 minutę temu, dzidexx napisał:

Xkom innych nie sprzedaje, mispot ma błędy w opisie.

Xkom ma wg mnie zdecydowanie lepszą obsługę sprzedażową i po.

jesli na 1000% w xkom dostane wersje global z b20 to biorę ja :D dzieki za info (ogólnie dziwne ze nie piszą o tym ani na allegro ani na swoje stronie)

• 0
Przed chwilą, wujek22 napisał:

Najprościej patrzec czy ładowarka jest na europejskie gniazdka. Bo jeżeli jest chińska to nie jest wersja global i nie ma b20

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

no tak tylko ze nigdzie nie ma tej informacji :/

• 0
Xkom innych nie sprzedaje, mispot ma błędy w opisie.
Xkom ma wg mnie zdecydowanie lepszą obsługę sprzedażową i po.
Xkom sprzedaję telefony, których nie ma na stanie. Pisałem do nich zaraz po premierze Redmi Note 5 ,czy jest dostępny, napisali że na razie nie i dadzą mi znać w mailu jak go będą mieć na stanie. Do dzisiaj nikt się nie odezwał. Potem zrezygnowałem z chęci zakupu na rzecz Redmi 5 plus 4/64 GB w kolorze niebieskim. Wszedłem na ich stronę, dodałem telefon do koszyka i zamówiłem za pobraniem. Po chwili dostałem maila, że telefon będzie dostępny dopiero po 16 czerwca. Zamówiłem więc na Allegro ten sam sam model taniej o 100pln i po 24 h go miałem u siebie. Tak, że odradzam tę firmę, a już na pewno płacenie na przód kasy i potem czekanie miesiąc na telefon.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

• 0

To coś masz chyba nie tak, bo właśnie sprawdziłem i Redmi 5 plus (każdy wariant kolorowy) i Redmi Note 5 w podstawach jak i pro, przy dodaniu do koszyka za każdym razem jest informacja o wysyłce w 24h.

• 0

Też miałem info o wysyłce w 24h. Zamówiłem, podałem wszystkie dane do wysyłki i potem dostałem maila , że telefonu nie mają i wysyłka po 16 czerwca. Dobrze że nie zapłaciłem kartą, bo bym tylko zamroził pieniądze. Chciałem zamòwić Redmi Note 5 w wersji 3/32 GB blue i też podobna była sytuacja. Wysyłałem maila z pytaniem o dostępność i okazało się, że dopiero czekają na dostawę i że się odezwą jak będzie w sprzedaży, a do dzisiaj zero odzewu z ich strony. Jak nie chcą zarobić to trudno, ale wystawianie towaru , którego nie mają na stanie to przegięcie.

• 0
57 minut temu, dzidexx napisał:

Prośba do Moderatora:

Nah, jakby nie było dotyczy to zakupu któregoś z w/w modeli w xkomie, nijako pasuje.... Szkoda 3-4posty przenosić w osobny temat. To nie elektroda :P.

• Like 2

• 0

Ja zamawiałem przez stronę Xcom. Może i miałem pecha, ale to źle świadczy o sklepie, że nawet nie poinformuje uczciwie klientów, że towar będzie dostępny wtedy, a wtedy. Nie jestem aż taki niecierpliwy i czekałem kilka dni na maila, ale nikt się nie odezwał. Jeszcze wcześniej kontaktowałem się z nimi przez ich chat na stronie www i konsultant mnie poinformował , że czekają na dostawę i się odezwą jak Redmi Note 5 będzie dostępny. Szkoda, bo chciałem kupić w pewnym sklepie telefon z dwuletnią gwarancją, ale w sumie kupiłem u sprzedawcy na Allegro od którego już trzeci telefon kupiłem w ciągu półtorej roku i jestem zadowolony. Do tego dużo taniej i wersja global. No i kolor niebieski tak jak chciałem.

• 0

wczoraj telefon zamówiony dziś już czeka na odbiór przez kuriera wiec pewnie jutro dojdzie... dam znać co i jak

edit: wszystko ok tel doszedł szybko wersja global :D

Edited by wisniaplc