Jump to content
  • 0

Mi Mix 2 (bez S) czy MI Note 2?

oskarroza
 Share

Question

Hej!

Jako, że mój obecny Redmi Note 4 po nieopatrznym zalaniu niedługo pójdzie na serwis (i zobaczę, czy będzie się opłacało go naprawiać), to przygotowuję sobie listę telefonów Xiaomi z odrobinę wyższej póki na jego ewentualnego następcę.

Zarówno Mi Mix 2 (6/64), jak i Mi Note 2 (6/128), można dostać w Polsce w cenie do 2 tysięcy złotych, dlatego też pojawia się pytanie:

Jakbyście mieli do wyboru albo Mi Mix 2 (bez S), albo Mi Note 2, to który byście wybrali i dlaczego?

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

@oskarroza Opinie o obydwu modelach bez problemu znajdziesz na forum - wystarczy odszukać i poczytać. Do tego ta cena, nazwijmy to "normalno-sklepowa" za Mi Note 2, jak dla mnie jest mocno zawyżona. Osobiście bym nie wyłożył za ten telefon takich pieniędzy (jeszcze na firmę jak Ci to rybka ile wydasz - ok). Kwoty (promocyjne) z GB były do przełknięcia, ale brak gwarancji, znowu poważna wada. Aparat w Mi Note 2 to czyste nieporozumienie i profanacja serii Mi, wystarczyło dać to samo co zamontowali w Mi5 i więcej naprawdę nie potrzeba, byłby model idealny. Tyle ode mnie.