Pietr Posted April 10, 2018 Posted April 10, 2018 Siemka. Mam dość nietypowy problem. I to od niedawna. Gdzieś ok miesiąca a telefon mam pół roku. Jak przechodzę pomiędzy oknami to widzę (zwłaszcza na czarnym tle) białe części interfejsu poprzedniej aplikacji. Dość bardzo denerwujące jest to ponieważ z tego co zauważyłem to dotyczy to tylko górnej części wyświetlacza (ok. 1/3). I im wyżej to przebarwienia bardziej się nasilają. Da radę to jakoś ograniczyć? Lub najlepiej całkowicie zniwelować? Wcześniej tego nie dostrzegałem.
Pietr Posted April 15, 2018 Author Posted April 15, 2018 Dzięki. Dla potomnych: Polecam aplikacje Color Changer PRO i ustawienie wartości kolorów na 230. Nie zmienia praktycznie wyświetlanych kolorów a śladów nie widać. Dodatkowo sama uruchamia się podczas startu systemu. Więc wystarczy ją zainstalować, skonfigurować i zapomnieć o problemie.
molt Posted May 28, 2018 Posted May 28, 2018 Kalibrację można czasem znaleźć w ustawieniach telefonu (np. AEX mod). Jak wspomniał Pietr zmiana RGB na wartość z zakresu 220-230 załatwia sprawę.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now