Skocz do zawartości

Amazfit Pace - plik gpx


neomagnet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam problem z moim zegarkiem. Pojeździłem dzisiaj trochę na rowerze i chciałem zgrać trening jak zwykle do pliku gpx i wrzucić na endomondo, niestety zegarek nie jest w stanie dokończyć eksportu. Plik się generuje za każdym razem, jego wielkość to 1,03MB. Zegarek nie wyświetla żadnego błędu, po prostu mieli bez końca. Czekałem 3h i nic. ROM oficjalny, wersja globalna. Spotkał się ktoś z takim problemem? Doraźnie pomogłem sobie przez Strave ale ten serwis jest tak beznadziejny, a ściąganie z niego plików gpx czy choćby synchronizacja do endomondo działają bardzo słabo. Przekłamują wiele danych, jak np puls, datę, czas treningu. Wolę ręcznie generować sobie plik gpx, przynajmniej to co wrzucę do endomondo ma ręce i nogi i nie muszę od razu edytować danych.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, również mam ten sam problem. Wszystkie piki z treningów biegania jak i jazdy na rowerze mogę wyeksportować do pliku .gpx, niestety ostatniego pliko z jazdy na rowerze nie mogę wyeksportować, zegarek "mieli" bez końca i nic się nie dzieje. 

Edytowane przez bondzo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...