dyszka89 Opublikowano 5 Kwietnia 2018 Opublikowano 5 Kwietnia 2018 Witam, Od kilku dni posiadam ten telefon,wziąłem z Play na abonament.Do pewnego czasu raporty dostarczenia SMS przychodziły ,ale od kilku dni nie przychodzą.Ani w domyślnej aplikacji ,ani w żadnej innej zewnętrznej ,pobranej ze sklepu Google. Jak temu zaradzić ? Czasem jest tak,że SMSy nawet nie dochodzą do odbiorcy w ogóle.Czasem jest tak,że dochodzą,ale nie mam powiadomień (tego ptaszka w dymku czata). Problem bardzo doskwierający ,ponieważ wysyłam dużo SMS ,często są to ważne wiadomości a nie mam pewności czy doszły....
Nezumi Opublikowano 5 Kwietnia 2018 Opublikowano 5 Kwietnia 2018 Zobacz w ustawieniach apki SMS (Ustawienia->Systemowe->SMS) masz wszystko co trzeba zaznaczone. Upewnij się, czy karta SIM nie jest uszkodzona.
dyszka89 Opublikowano 5 Kwietnia 2018 Autor Opublikowano 5 Kwietnia 2018 Wszystko jest ustawione prawidłowo,karta nie jest uszkodzona...
Rekomendowane odpowiedzi