Skocz do zawartości

MI 3 pęknięty ekran- Brak dostępu


Oscar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pilnej pomocy :) Mój Xiomi Mi3 ma pęknięty ekran tzn pękniecie jest pod szkłem trudno widoczne jednak uniemożliwia odblokowanie telefonu. Ekran wygląda zupełnie jak w sprawnym telefonie jednak kiedy staram się odblokować za pomocą wzoru dotyk w tych miejscach nie działa. Potrzebuje zgrać z telefonu zdjęcia ale żeby to zrobić musze go odblokować po podłączeniu do komputera. Proszę o pomoc czy jest możliwość zgrania zdjęć z telefonu bez odblokowywania a jeżeli nie to w jaki sposób mogę uzyskać do nich dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem instrukcje uruchomienia w tym trybie telefonu- kombinacja głośności z power ale dodam ze ja swojego nie mogę wyłączyć przytrzymując power żeby wyłączyć telefon muszę wybrać przycisk na ekranie niestety ze względu na zepsuty dotyk przycisk nie reaguje. Będę wdzięczny za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Oscar napisał:

nie mogę wyłączyć przytrzymując power żeby wyłączyć telefon muszę wybrać przycisk na ekranie

1. Jak dłuuuugo przytrzymasz power to się zrestartuje.

2. Jeżeli masz włączone debugowanie (nie pamiętam czy jest domyślnie włączone) to możesz cmd "adb reboot recovery"

Edytowane przez fredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...