Skocz do zawartości

Problemy tapety, internet, menu, zdjęcia


fannadil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam Xiaomi Mi6 wersja android 8.0.0 OPR1.170623.027, MIUI Global 9.2, 9.2.3.0 OCAMIEK

i mam z nim kilka problemów:

  • codzienne tapety ekranu blokady, mam ustawione na częstotliwość zmiany co 3 h i to jest ok ale ni w ząb nie zapamiętuje mi wyboru subskrypcji, chce mieć załóżmy tylko Animal więc odznaczam resztę zapisuje i za jakiś czas i tak mam wszystkie wybrane.... da rade coś z tym zrobić? 
  • mam też problemy z domyślną apką do przeglądania internetu, po jakimś czasie przywiesza się tak że nie wczytuje strony loading dochodzi prawie do końca i wszystko, na to pomaga tylko użycie funkcji sprzątania, przyspieszania itp
  • czy da radę usunąć nowe menu które jest po lewej stronie od ekranu głównego? jest to totalnie niepotrzebne dla mnieScreenshot_2018-03-07-09-26-35-817_com_miui_home.thumb.png.7caea147235e63b046a2b25611e687c5.png

 

 

 

  • ciekawa rzecz dzieje się też w apce internetowej nakładanie tekstu ale z tym zakładam że nic  się nie da zrobićScreenshot_2018-03-07-09-26-46-001_com.android.browser.thumb.png.f47d391d8ac00d01e256f8f576f3ed7c.png
Edytowane przez fannadil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zaktualizuj fon... jest już dostępna wersja  V9.5.6.0.OCAMIFA: http://en.miui.com/download-326.html

W razie dalszych problemów zawsze możesz przejść na wersję dev/beta

Asystenta wyłączasz w Ustawienia->Pulpit

Co do automatycznych to też błąd w sofcie, aktu lub zmiana na dev/xiaomi,eu może rozwiązać sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość problemów zniknęła po aktualizacjach ale jest nadal jedna rzecz która mnie wnerwia jak pisałem wyżej

robię zdjęcie i zamiast wyglądać naturalnie to człowiekowi tak wygładza skórę jak w fotosklepie, jedyne co chyba pomaga to włączenie hdr ale ciężko za każdym razem pamiętać o włączeniu tej funkcji, da rade to jakoś wyłączyć? to chyba też weszło po którejś aktualizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...