Jump to content

Konto na miui.com

Recommended Posts

Witam,

Utworzyłem nowe konto na miui.com i po przejściu ze strony głównej na forum ogólne widzę zamiast nicka hasło podane przy rejestracji.

W ustawieniach profilu forum również widzę: User name: hasło

To normalne?? Jak to zmienić??

Procedura tworzenia nowego konta nie pyta o podanie nicka. Potem nie widzę możliwości jego zmiany.

Właśnie założyłem dwa nowe konta i za każdym razem to samo. Proces rejestracji nie ma opcji podania nicka użytkownika. Podaję mail, hasło kod weryfikacji i wchodzę na nowe konto główne, gdzie zmieniam nazwę użytkownika, która nie jest nickiem na forum (tzn. nie zmienia się na forum). Wchodzę od razu na forum z nikiem=hasło.

17 minut temu, wicy napisał:

Właśnie założyłem dwa nowe konta i za każdym razem to samo. Proces rejestracji nie ma opcji podania nicka użytkownika. Podaję mail, hasło kod weryfikacji i wchodzę na nowe konto główne, gdzie zmieniam nazwę użytkownika, która nie jest nickiem na forum (tzn. nie zmienia się na forum). Wchodzę od razu na forum z nikiem=hasło.

Nie wiem jak to robisz. Ja normalnie drugie zakładałem i mogłem sobie wpisać normalnie nicka. Przez telefon to robiłem tworząc nowe konto, używając nowego maila. Korzystając z preferencji > Konto Xiaomi czy tam logowania do chmury. Teraz loguję się już tylko z komputera wszystko jest OK.

Edited by wanarek

Robię krok po kroku (na PC, nie przez telefon) rejestrację nowego konta. W żadnym miejscu proces nie pyta o nicka.

Co ciekawe, po założeniu konta forum pokazuje nick=hasło z pierwszego utworzonego konta. Czyżby to problem cookies??

Zakładając pierwsze konto nieopatrznie kliknąłem rejestrację z konta facebooka. Może to coś namieszało?

log1.jpg

log2.jpg

log3.jpg

log4.jpg

log5.jpg

log6.jpg

log8.jpg

13 minut temu, wicy napisał:

Pousuwałem już wszystkie konta miui i wyczyściłem cache.

Pozostało mi jeszcze konto w telefonie. Ustawienia->Konto Xiaomi ciągle chce wejśc na stary nr konta. Jak to usunąć?

Nie wiem. Może: Zainstalowane apikacje > Konto Xiaomi > wyczyść pamięć podręczną? 

Ja mam tak, z dużym przyciskiem na dole "Utwórz konto" i tam wybierałem "Adres e-mail". 

YUj4Fjx.png

Edited by wanarek

OK. Wróciło do normy. Dopiero czyszczenie ciastek i reset komórki spowodowały, że po utworzeniu nowego konta i przejściu na główne forum pojawia się monit z zapytaniem o nick. Wcześniej nic takiego nie było.

I na forum widoczny jest już nick nie hasło ;)

Dzięki za wsparcie motywujące :D