Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam żarówkę xiaomi rgb , oraz lampę sufitową wszystko smiga pod apką yeelight. 
Otóż, czy jest możliwość ustawienia zmiany barw o danej godzinie, bez ustwiania automatycznego włączenia danego oświetlenia. Gdy oświetlenie włączone, jest w porządku zmienia ona swoją barwę o danej godzinie,  lecz gdy jest wyłączone pilotem bądź z poziomu aplikacji [nie z zasilania], to uruchamia automatycznie podczas gdy miała zmienić swoją barwę. Da radę coś z tym fantem zrobić. nie wiem czy wszystko dobrze wyjasniłem ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • mrosi zmienił(a) tytuł na Xiaomi Yeelight
  • 3 tygodnie później...
Dnia 20.03.2018 o 07:46, Strawqens napisał:

Chodzi o to aby barwa automatycznie się zmieniała przkladowo po 22 bez automatycznego wlaczenia lampy. Co z tego ze barwa mi sie zmieni jak lampa sie odpala nawet wtedy gdy tego nie chcę...

Zrobiłem coś podobnego dla Taśmy Yeelight w Mi Home na serwerach chinskich.
Zapala mi się taśma w odpowiednim czasie na ulubionym schemacie, a o 22-ej przełącza na tryb nocny (ciemniejszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Chodzi o to aby barwa automatycznie się zmieniała przkladowo po 22 bez automatycznego wlaczenia lampy. Co z tego ze barwa mi sie zmieni jak lampa sie odpala nawet wtedy gdy tego nie chcę...

Jeśli dobrze rozumiem, nie podałeś co Ci włącza lampy, to stwórz sobie akcję w ulubionych żarówki z danym kolorem i jasnością, potem w scenie którą np. uruchamia czujnik ruchu podaj przedział czasowy w jakim w przypadku ruchu na się zapalić z tą akcją. U siebie nie zmieniam kolorów ale jasność w taki sposób, w przypadku wykrycia ruchu do 22 palą na maksa, a po 22 z ustaloną przeze mnie jasnością.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...