Ole Opublikowano 27 Lutego 2018 Opublikowano 27 Lutego 2018 W jaki sposób ustawić hasło dla hotspota ? tzn wiem gdzie [Hotspot]>[Skonfiguruj hotspot Wi-Fi] wybieram zabezpieczenia na WPA2PSK, wpisuję swoje hasło i ........ co dalej bo go nie zapamiętuje a nie ma żadnego [OK] czy cuś Mam global 9.2.1.0
Ole Opublikowano 2 Marca 2018 Autor Opublikowano 2 Marca 2018 Czyli u Was działa to normalnie ? może coś źle robię, pomóżcie. W moim poprzednim Samsungu i jeszcze poprzednim nie był problemów.
Nezumi Opublikowano 2 Marca 2018 Opublikowano 2 Marca 2018 Wpisz hasło, a na górnej belce masz niebieskie "OK" i musi zapamiętać.
Ole Opublikowano 7 Marca 2018 Autor Opublikowano 7 Marca 2018 Pomogło ale tu ciekawostka, tego przycisku [OK] wcale nie widać. Tzn nie było ani niebieski ani żaden inny, tło po prostu. Kliknąłem tam gdzie zwykle by był i zadziałało. Dziwne ale przynajmniej działa.
Rekomendowane odpowiedzi