Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W jaki sposób ustawić hasło dla hotspota ?

tzn wiem gdzie [Hotspot]>[Skonfiguruj hotspot Wi-Fi]

wybieram zabezpieczenia na WPA2PSK, wpisuję swoje hasło i ........ co dalej bo go nie zapamiętuje a nie ma żadnego [OK] czy cuś

Mam global 9.2.1.0

Opublikowano

Czyli u Was działa to normalnie ? może coś źle robię, pomóżcie.

W moim poprzednim Samsungu i jeszcze poprzednim nie był problemów.

Opublikowano

Pomogło ale tu ciekawostka, tego przycisku [OK] wcale nie widać. Tzn nie było ani niebieski ani żaden inny, tło po prostu. Kliknąłem tam gdzie zwykle by był i zadziałało.

Dziwne ale przynajmniej działa.

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...