Skocz do zawartości

Xiaomi 1S za 80$


adikos77

Rekomendowane odpowiedzi

Na aliexpress zbliża się jednodniowa obniżka cen -50%. Znalazłem Xiaomi 1S który przez jeden dzień 19 sierpnia będzie kosztował 80$... link do aukcji : http://www.aliexpress.com/store/product/in-stock-xiaomi-hongmi-red-rice-wcdma-quad-Core-MTK6589T-1-5Ghz-Mobile-Phones-4-7/527978_1642580879.html?spm=5261.1208527.1998057804.834

 

Nie znam się, dlatego pytam : czy jest to oryginał czy podróbka? Niby feedback ma pozytywny, no ale... niech się wypowie ktoś bardziej obeznany w temacie :)

Edytowane przez adikos77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ruszy sprzedaż, od razu kupować, chociaż tak jak mówię graniczy to z cudem. Ja jak kupowałem, to serwery były tak obciążone, że ledwo strony się ładowały. Najczęściej sprzedają 5 sztuk a chętnych jest kilka tysięcy.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dear Pawel,

AliExpress has checked the prices submitted by this seller for the 8.19 promotion and found mistakes in the prices. Hence order no. 634604679xxxxx can not be processed. The system will process a full refund. We have punished the seller for this mistake and we sincerely apologize for the inconvenience caused. 

AliExpress customer service team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...