Skocz do zawartości

AMAZFIT BIP nie mogę uruchomić zegarka


czaki44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj otrzymałem zegarek.

Na jednym telefonie udało mi się połączyć z aplikacją Mi Fit, tam odnalazłem zegarek, zrobiła się jakaś aktualizacja itp.

Ale po wszystkim cały czas na zegarku wyświetla mi się ikona połączenia telefonu z zegarkiem.

Nic innego na zegarku nie mogę zrobić, ani go wyłączyć (tzn. nie wiem jak to zrobić, ale dłuższe przytrzymanie przycisku lub przez pare sec. nie przynosi rezultatu).

Z aplikacji Mi Fit jak np. nacisnę wyszukiwanie zegarka to zegarek wibruje więc jakoś jest połączony ale gdzieś coś się zwiesiło.

Jak go zresetować? To było pierwsze uruchomienie nic z zegarkiem i jego oprogramowaniem jeszcze nie kombinowałem.

Próbowałem połączyć się na drugim telefonie i tam nie mogę nawet połączyć się z aplikacją Mi Fit.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

20180208_175720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
dzisiaj otrzymałem zegarek.

Na jednym telefonie udało mi się połączyć z aplikacją Mi Fit, tam odnalazłem zegarek, zrobiła się jakaś aktualizacja itp.

Ale po wszystkim cały czas na zegarku wyświetla mi się ikona połączenia telefonu z zegarkiem.

Nic innego na zegarku nie mogę zrobić, ani go wyłączyć (tzn. nie wiem jak to zrobić, ale dłuższe przytrzymanie przycisku lub przez pare sec. nie przynosi rezultatu).

Z aplikacji Mi Fit jak np. nacisnę wyszukiwanie zegarka to zegarek wibruje więc jakoś jest połączony ale gdzieś coś się zwiesiło.

Jak go zresetować? To było pierwsze uruchomienie nic z zegarkiem i jego oprogramowaniem jeszcze nie kombinowałem.

Próbowałem połączyć się na drugim telefonie i tam nie mogę nawet połączyć się z aplikacją Mi Fit.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

20180208_175720.thumb.jpg.fec51016327047c759b9004267429f3d.jpg
Trzeba było poczytać temat na forum i nie aktualizować, w aktualizacji są błędy, zmień język w telefonie na angielski to pójdzie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zegarek sam się aktualizował przy pierwszym uruchomieniu.

nie wiedziałem, że nie trzeba tego robić.

po pierwszym włączeniu zegarek wyświetlał ikonę sparowania z telefonem więc zainstalowałem aplikację i ze sparowałem zegarek żeby go uruchomić.

tzn. wyłączać dane komórkowe jak się łączy z zegarkiem i aplikacją Mi Fit?

Edytowane przez czaki44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz poszło w drugą stronę.

Zmiana języka pomogła.

Ale od razu znowu zegarek zaczął się aktualizować. Jak to wyłączyć, żeby nie robiło się z automatu?

I teraz mam taki komunikat i dalej d*pa nic nie działa i nie idzie :////

20180208_185603.thumb.jpg.a12efa7ddaca62112d0c07e49ecd39d5.jpg

Też miałem taki obrazek i w końcu się połączył. Wada jest taka, że jak telefon jest po polsku to zegarek jest w języku chińskim, a jak telefon w języku angielskim to i zegarek po angielsku. Poczytaj temat Amazfit bip oraz Mi Fit modyfikacje tam się wszystkiego dowiesz.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi wczoraj przyszedl i zrobilem to co ty tj odpalenie, nowy oficjalny soft, aktualizacja i ciemność. Wgrałem ręcznie najnowszy tutaj z forum i .80 i dalej to samo. Wgrałem .70 i dalej to samo. Kliknąłem wtedy na TEST chyba SMSa w bridgu i pokazało ten test na ekranie zegarka. Dotykam tarczy i ożył :) Wiec po wgraniu firmwaru musialem wysłac mu jakieś testowa wiadomosc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...