Skocz do zawartości

Błąd logowania do konta xiaomi


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zalogować się do konta xiaomi, telefon jest nowy( Redmi Note 4x) i po aktualizacji do miui 9. Wyskakuje, że mam zły nr telefonu, a na ich stronie przy przywracanie hasła nie ma problemu. Gdy wybieram inny sposób logowania to wyskakuje błąd serwera. To samo przy próbie zalogowania na inne konto xiaomi. Przekopałam całe forum,  ale nic nie pomaga. Nawet system od nowa, nic. Pomocy Screenshot_2018-01-04-21-21-33-861_com.xiaomi.account.thumb.png.cb16c1775ea09fcdd86689c22a758ee8.pngScreenshot_2018-01-04-21-39-37-945_com.xiaomi.account.thumb.png.03a2762e93b6fc0231ce61a5998b8dd2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, ze nie tylko ja walczę z moim telefonem. Od doby mam z nim na pieńku. Najpierw zrestartował się w trakcie używania po czym przestal rozpoznawac odcisk palca i hasło ze wzorka. Po prawie dobie prób odblokowania wyczyściłam go doszczętnie. Niestety teraz nie jestem w stanie przejść przez konfiguracje telefonu bo pokazuje mi się dokładnie to samo co na zrzucie w poście powyżej i nie mam mozliwosci klikniecia pomin. Frustracja sięga zenitu :( 

Mój telefon to Xiaomi Redmi Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...