Skocz do zawartości

Ładowarka samochodowa 3x USB stopiła się, spalona kamerka?


nildur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem taką o to ładowarkę

Ładowarka samochodowa Blow G52 3 x USB 5,2A

 

Cytat

Specyfikacja techniczna:

  • Napięcie wejściowe: 12-24V DC
  • Napięcie wyjściowe: 5V
  • Maksymalne natężenie wyjściowe: 5,2A (2 x 2,1A + 1A)
  • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
  • Podświetlenie: niebieskie punktowe
  • Wymiary: 63 x 35 x 22 mm
  • Kompatybilna z iPhone/iPod, Samsung, Blackberry, HTC itp.
  • Opakowanie: pudełko 140 x 100 x 33 mm z zawieszką

Zmieniłem ją, ponieważ moja poprzednia która posiadała dwa wejścia USB jedno tylko działało, a drugie raz działało, raz nie działało. Jak podłączyłem tą blow to cały dzień szczęśliwie korzystałem z 2x 2,1A jedno dla telefonu, a drugie dla kamerki tracer sj4000. A na koniec dnia, używam jeszcze drugiego telefonu do muzyki stare prestigio i podłączyłem pod gniazdo 1A. Patrzę i nie ładuje się. Dotykam kabla do którego podłączyłem prestigio gorący jak wrzątek, a cała ładowarka zaczęła się topić. Co najgorsze nie mogę uruchomić swojej kamerki. Po podłączeniu pod usb świeci się czerwona dioda od ładowania, ale nie chce się uruchomić. Telefonom nic się nie stało. 

Gdzie leży wina stopienia się ładowarki i czy mogła uszkodzić kamerkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mogła i... wina leży po stronie ładowarki, bo gdzie indziej? Słabe wykonanie i tyle. Trzeba było brać coś sprawdzonego... nie wiem... Ugreen, Roidmi, Blitzwolf... cokolwiek pewnego... Teraz to bym na Twoim miejscu pisał do producenta, aby Ci zwrócił kasę za ładowarkę i uszkodzony przez nią sprzęt... Ta firma nie produkuje sama niczego... zamawia sprzęt w chinach, branduje go swoją nazwą i sprzedaje tutaj... Strach to kijem tknąć...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładowarkę kupiłem w sklepie stacjonarnym na fakturę. Nie mogę znaleźć tego producenta w internecie, trochę się gubię. 

Ok już znalazłem importera tego sprzętu to

http://www.prolech.com.pl/

Powiedzieli, że jeżeli kamerka nie będzie się chciała uruchomić to mam wraz z ładowarką zostawić kamerkę. Kamerka po podłączeniu pokazuje tylko czerwoną diodę. 

Edytowane przez nildur
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nildur napisał:

Czyli co, nie mają obowiązku zwrotu pieniędzy? Bo ogólnie kupiłem nietrafiony prezent w święta na fakturę i dostałem zwrot kasy. 

Obowiązek mają, jeżeli nie są w stanie zaproponować innego rozwiązania (jak np, naprawa lub wymiana na nową sztukę), przeszperaj zapisy gwarancyjne sklepu w którym kupowałeś i sprzętu, tam są zawarte wszelkie informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...