johnnyenglishh

Budzik z telefonu

Recommended Posts

Witam,

czy orientuje się ktoś gdzie w apce Mi Fit lub Mi Band Tools jest opcja, której włączenie powoduje to, że opaska wibruje w momencie gdy włączy się budzik w telefonie? Wiem, że na pewno taka istnieje, gdyż miałem ją kiedyś włączoną. Teraz nie mogę jej znaleźć. Nie chcę ustawiać budzików osobno w aplikacji systemowej i osobno w MiFit/MiBandTools

@johnnyenglishh Opcja w MiFit "Wibruj podczas alarmów". Podobno pojawia się tylko jak jest ustawione odblokowanie telefonu opaską, czyli tylko w telefonach z Miui.

Cześć!

W Notify & Fitness for Mi Band można ustawić aby telefon odtwarzał dzwonek w momencie wibrowania opaski tj. w momencie alarmu w aplikacji. W Mi Fit takiej opcji nie widziałem. Mi Band Tools jeszcze nie widziałem. Można jeszcze ustawić wibracje na powiadomienia z aplikacji i tam zapewne można wybrać zegar albo alarmy.

13 minut temu, FromWP napisał:

@johnnyenglishh Opcja w MiFit "Wibruj podczas alarmów". Podobno pojawia się tylko jak jest ustawione odblokowanie telefonu opaską, czyli tylko w telefonach z Miui.

Dzięki!! Rzeczywiście ta opcja pojawia się dopiero po ustawieniu odblokowania przez Bluetooth.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.