225rgnusmas Opublikowano 11 Grudnia 2017 Opublikowano 11 Grudnia 2017 (edytowane) Witam serdecznie od jakiegoś czasu mam problem z sms-ami. Otóż gdy wysyłam sms to co któryś, nie dochodzi do odbiorcy. Resetowałem punkty dostępu zmieniałem soft z global stable na glob dev. Czytałem też, że użytkownicy innych modeli tez maja problemy z wysyłaniem sms. Soft 9.0.5.0 stabilna wersja aplikacja do sms standardowa. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem? Edytowane 11 Grudnia 2017 przez 225rgnusmas
Duris Opublikowano 12 Grudnia 2017 Opublikowano 12 Grudnia 2017 U mojej żony występuje takowy przypadek na RN3Pro tylko jak wysyła dłuższego SMSa (nie zamienionego jeszcze w MMSa) na numer w Virgin Mobile.
Rekomendowane odpowiedzi