Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam serdecznie od jakiegoś czasu mam problem z sms-ami. Otóż gdy wysyłam sms to co któryś, nie dochodzi do odbiorcy. Resetowałem punkty dostępu zmieniałem soft z global stable na glob dev. Czytałem też, że użytkownicy innych modeli tez maja problemy z wysyłaniem sms. Soft 9.0.5.0 stabilna wersja aplikacja do sms standardowa. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Edytowane przez 225rgnusmas
Opublikowano

U mojej żony występuje takowy przypadek na RN3Pro tylko jak wysyła dłuższego SMSa (nie zamienionego jeszcze w MMSa) na numer w Virgin Mobile.

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...