Skocz do zawartości

Działa tylko LTE


Luki987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , może ktoś się już spotkał z takim przypadkiem , działa mi tylko LTE w 3G i 2G wyskakuje brak usługi. Bootloader nie odblokowany (czekam), tylko bawiłem się apkami , i jest taka Hidden Android Setings , i tam jest opcja Bandmode po kliknięciu wyskakuje Usa no i właczyłem, do tego były jeszcze netmonitor , net gugru ale nie działa bez root.

Przywracanie do fabrycznego nic nie daje, sms mms i internet działają ale połączeń niema. Próbowałem przez fasboot ale wywala mi jakiś błąd, do tego pliki są w rozszerzeniu tgz. Oprogramowanie najnowsze z miui 9 andek 7  Na Redmi 4x wersja global.

Ktoś coś może pomóc??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luki987 tak kończy się zabawa w przestawianiu opcji o których nie do końca ma się pojęcie. Pozostaje Ci root i aplikacja network guru, wszystko wróci do normy.

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak próbowałem chyba faktycznie zostaje mi poczekać na odblokowanie bootloadera i root zobaczymy wtedy może się uda tym network guru

A co do opcji to zmieniałem na wszystkie, i nic nie daje. wszystko grało do puki nie zachciało mi się kombinować , najwyżej przy okazji wgram nasz polski rom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...