Sign in to follow this  
DymekPL

menadżer pulpitu nie odpowiada

Recommended Posts

Witam,

Telefon działał bez zarzutów, wyskoczyła informacja o aktualizacji sytemu. Tak jak zwykle klik --> instaluj --> instalacja --> reset telefonu i powinno być wszystko ok, ale gdy chce się wejść do "pulpitu" (po prostu odblokowując telefon) wyskakuje informacja "menadżer pulpitu nie odpowiada" i są tylko opcje "czekaj" i "ok". Telefon, działa poprawnie bo whatsup działa i gdy ktoś napisze wyskakuje na górnym pasku wiadomość, dzwonić, rozmawiać mogę, w ustawienia wejść też mogę. Po prostu nie ma "pulpitu" z aplikacjami. 

Panowie Ratujcie.

Pozdrawiam

Telefon nigdy nie był rootowany itp. 

MI 5 

Android 7.0 NRD90M

MIUI 9 Global 7.12.1 | Beta

Witam,
Telefon działał bez zarzutów, wyskoczyła informacja o aktualizacji sytemu. Tak jak zwykle klik --> instaluj --> instalacja --> reset telefonu i powinno być wszystko ok, ale gdy chce się wejść do "pulpitu" (po prostu odblokowując telefon) wyskakuje informacja "menadżer pulpitu nie odpowiada" i są tylko opcje "czekaj" i "ok". Telefon, działa poprawnie bo whatsup działa i gdy ktoś napisze wyskakuje na górnym pasku wiadomość, dzwonić, rozmawiać mogę, w ustawienia wejść też mogę. Po prostu nie ma "pulpitu" z aplikacjami. 
Panowie Ratujcie.
Pozdrawiam
MI 5 
Android 7.0 NRD90M
Mam to samo na szczęście mam też inny menadżer evie i on działa poprawnie ale chcę oryginalny

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Osobiście spróbowałbym przywrócić ustawienia fabryczne. Potrzebne będzie chińskie MiPCSuite, angielskie nie zadziała.

Witam,
Panowie Ratujcie.
Pozdrawiam
MI 5 
Android 7.0 NRD90M
Solution for launcher crash after update to 7.12.1.

First switch to English language
Second from settings / installed apps clear mi launcher data
Third switch again to your prefered language for me was greek
Pomogło !!!!!!

• Like 1

1 godzinę temu, kondi1978 napisał:

Solution for launcher crash after update to 7.12.1.

First switch to English language
Second from settings / installed apps clear mi launcher data
Third switch again to your prefered language for me was greek
Pomogło !!!!!!

Dzięki Wielkie :) 
OK ikonki i pulpit wrócił ale coś  do "zainstalowanych aplikacji" wejść nie można bo błąd wywala dalej (po to była zamiana języka) 

Edited by DymekPL

Dzięki Wielkie  
OK ikonki i pulpit wrócił ale coś  do "zainstalowanych aplikacji" wejść nie można bo błąd wywala dalej (po to była zamiana języka) 
Faktycznie mnie tez wywala nie wiem jak to ugryźć

Oprócz tego, że menadżer pulpitu najzwyczajniej w świecie "zdechł" to jeszcze mam wrażenie, że telefon przestał się ładować w trybie TURBO (3.0) - pokazuje mi czas ładowania 3,5h !!!

Edited by Colbatz

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this