Skocz do zawartości

menadżer pulpitu nie odpowiada


DymekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Telefon działał bez zarzutów, wyskoczyła informacja o aktualizacji sytemu. Tak jak zwykle klik --> instaluj --> instalacja --> reset telefonu i powinno być wszystko ok, ale gdy chce się wejść do "pulpitu" (po prostu odblokowując telefon) wyskakuje informacja "menadżer pulpitu nie odpowiada" i są tylko opcje "czekaj" i "ok". Telefon, działa poprawnie bo whatsup działa i gdy ktoś napisze wyskakuje na górnym pasku wiadomość, dzwonić, rozmawiać mogę, w ustawienia wejść też mogę. Po prostu nie ma "pulpitu" z aplikacjami. 

Panowie Ratujcie.

Pozdrawiam

Telefon nigdy nie był rootowany itp. 

MI 5 

Android 7.0 NRD90M

MIUI 9 Global 7.12.1 | Beta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Telefon działał bez zarzutów, wyskoczyła informacja o aktualizacji sytemu. Tak jak zwykle klik --> instaluj --> instalacja --> reset telefonu i powinno być wszystko ok, ale gdy chce się wejść do "pulpitu" (po prostu odblokowując telefon) wyskakuje informacja "menadżer pulpitu nie odpowiada" i są tylko opcje "czekaj" i "ok". Telefon, działa poprawnie bo whatsup działa i gdy ktoś napisze wyskakuje na górnym pasku wiadomość, dzwonić, rozmawiać mogę, w ustawienia wejść też mogę. Po prostu nie ma "pulpitu" z aplikacjami. 
Panowie Ratujcie.
Pozdrawiam
Telefon nigdy nie był rootowany itp. 
MI 5 
Android 7.0 NRD90M
MIUI 9 Global 7.12.1 | Beta
Mam to samo na szczęście mam też inny menadżer evie i on działa poprawnie ale chcę oryginalny

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Telefon działał bez zarzutów, wyskoczyła informacja o aktualizacji sytemu. Tak jak zwykle klik --> instaluj --> instalacja --> reset telefonu i powinno być wszystko ok, ale gdy chce się wejść do "pulpitu" (po prostu odblokowując telefon) wyskakuje informacja "menadżer pulpitu nie odpowiada" i są tylko opcje "czekaj" i "ok". Telefon, działa poprawnie bo whatsup działa i gdy ktoś napisze wyskakuje na górnym pasku wiadomość, dzwonić, rozmawiać mogę, w ustawienia wejść też mogę. Po prostu nie ma "pulpitu" z aplikacjami. 
Panowie Ratujcie.
Pozdrawiam
Telefon nigdy nie był rootowany itp. 
MI 5 
Android 7.0 NRD90M
MIUI 9 Global 7.12.1 | Beta
Solution for launcher crash after update to 7.12.1.

First switch to English language
Second from settings / installed apps clear mi launcher data
Third switch again to your prefered language for me was greek
Pomogło !!!!!!

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kondi1978 napisał:

Solution for launcher crash after update to 7.12.1.

First switch to English language
Second from settings / installed apps clear mi launcher data
Third switch again to your prefered language for me was greek
Pomogło !!!!!!

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki Wielkie :) 
OK ikonki i pulpit wrócił ale coś  do "zainstalowanych aplikacji" wejść nie można bo błąd wywala dalej (po to była zamiana języka) 

Edytowane przez DymekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...